Forum: Reklama franczyzy 1478

Gregor79 13.10.2011 *.adlx78.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam.

Prosiłbym o poradę, czy właściciel sklepu franczyzowego może reklamować sprzedawane produkty w internecie. Na zasadzie (np w lokalnej gazecie) fotka bluzki, czy innego produktu i informacja o cenie albo upuście, oraz gdzie znajduje się lokal?

Podkreślam że nie chodzi o sprzedaż tylko o zareklamowanie na lokalnym rynku sprzedawanych produktów. Mam na myśli zarówno małe, jak i duże sieci, jak Levis czy Ecco.

Czy są franczyzy ktore tego zabraniają i dlaczego?

Jeśli już może to czy mogę użyć w tej reklamie loga czy nazwy producenta czy muszę mieć jego pozwolenie.

Dziekuję a odpowiedź

Gregor79 13.10.2011 *.adlx78.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Uściślę, że chodzi o możliwość dodatkowej promocji słabo zlokalizowanego sklepu w galerii. Jak taki sklep promować, jeżeli taka forma jak opisałem byłaby niedozowlona. I czy w ogóle można tego zabronić. Wychodziłoby na to że każdy klient może opisać produkty z mojej franczyzy gdzie chce, a właściel nie. Wydaje się to absurdalne, ale wiele już w życiu widzialem absurdów, a planuję wykupić franczyzę i jako że chcę się promować dodatkowo muszę wiedzieć czy to będzie podstawowe pytanie jakie muszę zadawać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.