Forum: Chcę zostać franczyzodawcą

08.11.2011
wypowiedzi: 4
*.inowroclaw.mm.pl

Jestem właścicielem 3 sklepów monopolowych (4-rty w planach) i chcę sie stać franczyzodawcą....czy to możliwe?? Od czego powinnam zacząć? Help

08.11.2011
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

A czy uważasz że twój biznes jest warty rozwoju we franczyzie?

Jeżeli tak to tym zajmuje się ta strona, skontaktuj się z osobami z ProfitSystem oni się tym zajmują, powinni Cię poprowadzić.

 

09.11.2011
wypowiedzi: 4
*.inowroclaw.mm.pl

Dziekuję

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.