Forum: Franczyza Netia

14.11.2011
wypowiedzi: 2
*.dynamic.mm.pl

Witam

Chciałbym otworzyć punkt sprzedaży Netii miasto w którym mieszkam ma około 12 tys mieszkańców. Najbliższy punkt netii jest 30 km od mojego miasta. Moje pytanie brzmi czy opłaca sie otwarzyć taki punkt i czy bedą z tego jakieś zyski .

Dziekuje za odpowiedzi

14.11.2011
wypowiedzi: 94
*.160.203.24

odpowiadam, nie rób tego, absolutnie, nie zarobisz nic, miałem to w 2 miastach 40 tys i 200 tys .kompletna kicha, oferta wogóle nie konkurencyjna utd, itd

14.11.2011
wypowiedzi: 94
*.160.203.24

odpowiadam, nie rób tego, absolutnie, nie zarobisz nic, miałem to w 2 miastach 40 tys i 200 tys .kompletna kicha, oferta wogóle nie konkurencyjna utd, itd

14.11.2011
wypowiedzi: 2
*.dynamic.mm.pl

Odpisali mi ,że to za mała miejscowość ,nie wiem kompletnie co otworzyć nawet już nie musi być franczyza. Może macie jakieś propozycję?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.