Forum: Franczyza w branży ubezpieczeniowej - finanse i bankowość 106

Mirko 09.12.2011 *.dtp238.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Zastanawiam się nad otworzeniem własnego biznesu pod znanym szyldem. Znam się na ubezpieczeniaich, mam odbyte kursy i szkolenia. Czy ktoś ma doświadczenie w tej branży. W jaki sposób wyglądają porozumienia pomiędzy franczyzobiorcą a franczyzodawcą.

Madalen 12.12.2011 *.aawd166.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Dość jasna sprawa za działalnością w tej branży. Agencja ubezpieczeniowa podisuje z Tobą umowę i najcześciej działasz w charakterze OWCA (osoba wynokunjąca czynnośc agencyjną). Do twoich zadan należy znalexienie lokalu, o odpowiedniej lokalizacji. Ubezpieczyciel zapewnia ci obrendowanie, kursy szkoleniowe i wewnętrzny program. Piszę to z perspektywy multiagencji CUK Ubezpieczenia. Podoba mi się, że nie muszę bawic się w podpisywanie umów z towarzystwami. Siedziba za mnie negocjuje warunki, które są korzystniejsze niz te, które prawdopodoobnie wynegocjowałabym sama. Mam całe portfolio 20 towarzystw do syspozycji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.