Forum: Małe sieci handlowe (odzież, obuwie, podobne) 1478

TomekS 22.12.2011 *.inptr-68-2.comarch.com

1

Witam,

Poszukuję Firm, małych sieci handlowych (kilka-kilkanaście, do 50 sklepów) zajmujących się sprzedażą ubrań, obuwia lub podobnych artykułów. Czy ktoś z Was kojaży zbiór tego typu przedsiębiorstw handlowych? Sam ofertuję rozwiązania IT do obsługi całej sieci handlowej i szukam zainteresowanych Firm, aby pomóc im w sprawnej obsłudze sklepów i ich Klientów.

Być może ktoś na forum jest włascicielem/pracownikiem Firmy o wspomnianym profilu..?

Pozdrawiam,

Tomek

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.