Forum: Spedycja/Transport/Logistyka

25.01.2012
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam chciałabym założyc firmę spdycyjną potem porzerzyc działalność o własny tabor. Czy pomysł ma szanse?

 

14.02.2014
wypowiedzi: 80
*.dynamic.gprs.plus.pl

Widziałbym to raczej w kwestii wspólpracy z dużą firmą transportową, na przykład Fracht. Z czasem można poznać biznes od podszewki i spróbowac na własna rękę.

 

27.02.2015
wypowiedzi: 9
*.213.216.91.ip4.netico.pl

Jak współpraca to jedna z lepszych i powazniejszych firm z branży najlepiej, przynajmniej pewność że nie oszuka i warunki będa korzystne. Ja współpracuje ale jako klient z firmą Hussar z Warszawy w kwestii transportów  na Europe i wiem że współpracują z różnymi firmami transportowymi  nie wiem jak i kogo wybieraja do współpracy bo to wielka i profesjonalna  firma to pewnie byle kogo nie biorą, może trzeba spełniać jakieś szczególne warunki, nie wiem

01.01.2016
wypowiedzi: 31
*.229.22.253

Czy pomysł ma szanse? Tak - ma. I tutaj sielanka się kończy bizes związany z transportem nie tylko wymaga dużych nakładów, ale także dość dużo wysiłku w trakcie jego prowadzenia. Jak już startować to raczej w obszarze bardziej wyspecjalizowanym ostatnio znajomy mówił, że tuczniki importowane z Niemiec to dość dochodowa branża. Wiadomo inny typ samochodu potrzeba, ale tego typu firm brakuje odsyłam.

21.02.2016
wypowiedzi: 4
*.icpnet.pl

Tak jak pisali panowie powyżej, na początku (i nie tylko) firma transportowa to straszna bolączka, dlatego warto poszukać dużej firmy i współpracować z nią jako podwykonawca. Zdejmuje to z nas sporą część obowiązków związanych z logistyką i poszukiwaniem klientów i pozwala się skupić na 'creme de la creme' naszej działalności, czyli transporcie :)

14.05.2016
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się z mauro. Firma transportowa to duże przedsięwzięcie. Trzeba dobrze znać się na swoim fachu i mieć doświadczenie. Tak jak wspomniał mój poprzednik, najlepiej uczyć sie od najlepszych. W tym przypadku, proponuję od http://spaarmann.pl/index.php/pl/

17.08.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukacie bardzo dobrych taksówek w Łodzi w super cenach ? Koniecznie zobaczcie na aktualną ofertę [u]iTaxi[/u], zawsze na czas, zawsze odbiorą telefon, tanie taxi łódź to właśnie ta filia taksówkarska !

25.04.2017
wypowiedzi: 3
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja bym połączyła to jeszcze z produkcją, wiesz taśmy produkcyjne, linie produkcyjne i urządzenia. To pozwoli rozwinąć system jeszcze lepiej, zobacz sobie firmę http://www.lgms.pl oni właśnie mogą takie linie i urządzenia dla Ciebie stworzyć :)

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.202

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.