Forum: House, reserved - sklep odzieżowy

11.02.2012
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam

Czy jest szansa otwarcia w miejscowości 22tys sklepu multibrandowego z odzieżą house, reserved lub inne marki. Mam tu na myśli otwarcie sklepu z kilkoma markami w jednym pomieszczeniu podzielonym na strefy. Prowadzenie tego sklepu pogałoby na tym żeby samemu narzucać swoją marżę a za towar najzwyczajniej w świecie płacić hurtowo.

11.04.2012
wypowiedzi: 6
*.97.165.96

za dużo bys chciał kolego --napewno nie ma szans to o czym piszesz,z reszta zadzwon sobie do lpp i sie dowiesz jaka bajke sobie wymysliłes a oni cie postawia na nogi

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.