Forum: Gino Rossi - moda 103

mmkk 24.02.2012 *.bja84.neoplus.adsl.tpnet.pl

16

Witam czy mógłby się ktoś podzielić informacjami na temat sprzedaży Gino Rossi w sklepach które prowadzicie?Czy macie samo Gino czy z innymi markami.Otwieram taki sklep i ciekawi mnie jaki generujecie obrót ja prowdzę sklepy również z obuwiem,ale nie Gino.Pozdrawiam i z góry dziękuję

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.