Forum: Top Secret - sieć odzieżowa

26.02.2012
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

witam, zastanawiam sie nad podpisaniem umowy z firma Redan czy ktos ma jakies doswiadczenia z ta firma i moze mi podpowiedziec na co mam zwrocic uwage ?  

01.03.2012
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Po zmianie waruków w zeszłym roku to totalna porażka i najlepsze miejsce aby stracić kasę

17.10.2013
wypowiedzi: 11
*.chelmnet.pl

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z firmą Redan w tej chwili, a konkretnie otwarciem sklepu TOP SECRET ? Firma zamyka własne sklepy z powodu nierentowności, a otwiera franczyzowe? Czy jest możliwe wtedy żeby franczyzobiorca zarobił na tym skoro ich własne sklepy były nierentowne? Prosze o opinie.

07.03.2014
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Top Secret upada - coraz mniej sklepów jest otwieranych, inwestowanie w nich totalnie się nie opłaca - nie przynosi zysków, a jedynie straty. Trzymałbym się od nich z daleka - bardziej polecam sklepy które aktualnie są "modne" na rynku - h&m, zaraz, New Yorker, Reserved.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.