Forum: Marketing zapachowy, aromamarketing 1475

Kamil N 29.02.2012 *.ip-178-212-219-45.ambit24.net

4

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś z Państwa korzysta z aromamarketingu?? Interesuje mnie wprowadzenie zapachu do mojego sklepu, czytalem sporo na ten temat i podobno efekty są bardzo pozytywne ale wczesniej chciałbym dowiedzieć się czegos od was. Zainteresowany jestem współpracą z firmą reima.

zdunsky 05.03.2013 *.public-gprs67585.centertel.pl

4

Witam. Ja mogę polecić firmę Aromacorp, firmy Reima nie znam, choć ofertę aromamarketingu zgłębiłem  dosyć intensywnie jako account odpowiedzialny za kampanię z wykorzystaniem tego rodzaju marketingu. Po 1 – na pewno warto zdecydować się na kampanię aromamarketingu – efekty mojej pierwszej kampanii przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Teraz pracuję nad drugą dla tego samego klienta. Po 2 – połowiczny sukces zawdzięczam oczywiście również naszemu kontrahentowi, który bardzo profesjonalnie podszedł do zadania, wspierał nas również w procesie przygotowania kampanii oraz prezentacji projektu klientowi. Polecam.

Zyga 12.03.2013 *.apl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Mnie to nie przekonuje, naprawdę sa jakies efekty z takiego zapachu?

Andrzej123 06.04.2013 *.afim212.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

My w salonach Skoda korzystamy www.marketing-zapachowy.com.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Płacimy faktycznie za aromatyzowaną powierzchnie a obroty faktycznie wzrosły po dobranie zapachów przez firmę. 

 

Monikamas 16.04.2013 *.abdl64.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam, ja korzystałam i u mnie to nei przyniosło efektów...skorzystałam z firmy która zajmuję się reklamą dla biznesu- to dało efekty... ludzie zaczeli dzwonić i pytać:) Ta firma dopasuje siędo budżetu np. potrafi podjąć współpracę nawet przy kwocie 100 zł / msc :) ja przeznaczyłam 300 i jestem zadwolona:)

Solid 16.04.2013 *.217.30.159.22

26

Ojej, firmy nie stać na reklamę i do czegoś takiego się zniża?

GeorgeTM 16.04.2013 *.public737879.centertel.pl

44

haha ;)
dokładnie
a potem mówią, że to marketing szeptany i za 50 spamów na różnych forach biorą 50 zł ;D

Solid 17.04.2013 *.217.30.159.22

26

Żeby to jeszcze jakoś na poziomie zrobili to ok, ale to trochę tak gimnazjum trąci...

JoannaNowicka 10.09.2014 *.esr3.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

no trochę słabo z tą firmą... ja korzystałam z usług IMS i jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście do klienta. Jak byście chcieli się dowiedzieć czegoś więcej o aromamarketingu i innych działaniach marketingu sensorycznego to wejdźciena ich stronę pod zakładkę "produkty". można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na ten temat.

nati 11.09.2014 *.public-gprs517525.centertel.pl

193

Ciekawie brzmi :)

Kantor Park 10.03.2015 *.user-94-254-145-169.play-internet.pl

5

Korzystam z aromamarketingu i nie żałuję swojej decyzji bo naprawdę warto. Od siebie mogę polecić Ci firmę aromadesign.com.pl. Jeśli byś się zdecydowała wybiorą dla Ciebie odpowiedni zapach, który z pewnością przyciągnie klientów. Zapachy produkowane są na bazie naturalnych olejków.

tomanek 02.09.2015 *.d90-172.icpnet.pl

27

U mnie się to nie sprawdziło.

Dodiszka 02.10.2015 *.user-164-127-9-180.play-internet.pl

3

Witam, czy udało się Tobie Kamil N wprowadzic tę formę marketingu do swojejgo biznesu? Myslę że może się dobrze sprawdzić w działach z produktami spożywczymi , ale nie zawsze..

korner 19.10.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

Nie slyszałem o czymś takim, ale brzmi zachęcająco.... w sumie to warto działac wielokanalowo. Wtedy efekty będa najbardziej wymierne. W przeciwny razie neiweiel da sie osiągnąć. Chyba sam sie zastsnowię, żeby wprowadzic cos takiego do swojej firmy;)

_______________________

Dobre ubezpieczenie domu Kraków: http://fides-kancelaria.pl/ubezpieczenia-czyli-jak-nie-byc-polakiem-madrym-po-szkodzie

KamilOs 26.02.2018 *.89-64-29-140.dynamic.chello.pl

62

I jak oceniacie na dziś, działa to? :)

Małgorzata Krzysiak 13.03.2021 *.89-73-15-235.dynamic.chello.pl

1
Dowiedziałam się o marketingu zapachowym kilka miesięcy temu, dzięki arom design, nie sądziłam, ze zapach moze mieć aż takie znaczenie. Wprowadzenie dobre dobranego zapachu pomogło zwiększyć zainteresowanie klientek.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.