Forum: Chińskie jedzonko, 50 tys. mieszkańców - co polecacie?

02.03.2012
wypowiedzi: 2
*.eurocom.olkusz.pl

witam wiem że pewnie takich tematów o chińskim jedzeniu jest sporo ale co miesiąc sie coś otwiera i zamyka(chodzi o lokale chińskie). co byście polecali z \"chińczyka\" do otwarcie w mieście 50 tys mieszkańców? chodzi mi głównie o chińczyka typu fast-food... z góry dziekuje i pozdrawiam:)

05.03.2012
wypowiedzi: 44
*.warszawa.mm.pl

Poleciłbym ci taką gastronomię, gdzie będzie mógł dorobić na dowozie do klienta - pizzeria, sushi (chociaż pewnie na sushi za małe miasto). Z drugiej strony jeśli masz super lokalizację - przyjdą i na chińszczyznę i na naleśniki (a może naleśnikarnia???).

 

05.03.2012
wypowiedzi: 155
*.75.114.10

50 tyś. za mało na sushi?

Jeśli jeszcze nie ma (co byłoby dziwne), to może to być całkiem fajny pomysł. Najlepiej bez sieci...

 

08.03.2012
wypowiedzi: 2
*.eurocom.olkusz.pl

W naszym mieście działa około 10 pizzerii -jedne się zamykają inne otwieraja-stałych jest około 4.... już nie ma takiego przerobu na pizze jak kiedys.... sushi w mieście nie ma ale boje sie że za małe miasto i jeszcze trochę \"dzikie\".... naleśnikarnia-spoko pomysł-tylko ile by trzeba było ich sprzedać żeby urobić na wszystko.... dziekuje za zainteresowanie tematem i małe podpowiedzi :) pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.