Forum: Gabinet kosmetyczny

22.02.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

a nie lepiej otworzyć coś pod własnym szyldem i pracować na swoje? Wydaje mi się że w takim biznesie jednak lepiej postawić na swoją markę. Oczywiście otworzenie biznesu wiąże się z kosztami, ale jak będziesz szukała sprzetu do gabinetu kosmetycznego to zerknij na ofertę hurtowni Mimari

23.02.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.200

Dzień dobry,

 

oferuję pomoc kredytową w sfinansowaniu franczyzy. Dzięki mojej pomocy otworzyło się 8 salonów medycyny estetycznej a 2 są w drodze.

Specjalizuję się w kredytach:

  • gotówkowych bez zabezpieczenia do 200 tys PLN
  • hipotecznych i inwestycyjnych do 30 mln PLN

Zapraszam do kontaktu

Daniel Zarzecki

533 383 003

10.03.2017
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Pewnie będzie Ci potrzebne całe wyposażenie do salonu kosmetycznego. Na stronie hurtowni http://www.activeshop.com.pl/ możesz zapoznać się z pełną ofertą urządzeń do wykonywania zabiegów kosmetycznych, jak również szerokiej gamy kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Do tego wszystkie akcesoria i drobnostki niezbędne do prowadzenia tego typu biznesu.

21.03.2017
wypowiedzi: 50
*.172.86.22

Jeśli szukacie dobrej jakośi salonu masażu we Wrocławiu to koniecznie omijajcie szerokim łukiem salon http://salonmandala.pl - tragicznie wykonany masaż, odbębniony, NIE POLECAM - istna tragedia !

15.05.2017
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Własny gabinet kosmetyczny to nie jest łatwa sprawa, trezba spełnić wiele warunków żeby go otworzyć. Tutaj jest ciekawy temat na forum o pielęgnacji i kosmetykach. Myślę że każdy kto chce założyć salon kosmetyczny powinein przeczytać.

18.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.chello.pl

Ja mam ekspres już odwielu lat. To dla mnie duża wygoda.

18.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.chello.pl

Powyższa wypowiedź miała być w innym wątku. Co do salonów - trudno się przebić...

14.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gabinet kosmetyczny to bardzo dobra opcja na inwestycje, popyt na to jest zawsze i często brakuje terminów aby się zapisać. Mówię tutaj na przykładzie np tego salonu: http://www.kaskadaurody.pl/ . Wiadomo że trzeba mieć tylko dobrze wykwalikowaną kadrę i nowoczesny sprzęt. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.