Forum: Ile może zarobić warsztat samochodowy? - usługi dla klientów indywidualnych 43

ImordS 18.06.2012 *.acfk105.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam. Jak wiadomo nie od dziś samochody miały, mają i bedą miały awarie i nie każdego stać na serwisowanie w autoryzowanych serwisach. Chciałbym sie dowiedzieć ile może wyciągnąć warsztat samochodowy w miejscowośći ok. 40tys mieszkańców? Dodam, że w samym mieście są 2 lub 3 oficjalne warsztaty. Nie wiem ile jest ich w okolicy, no i nie mam pojecia ilu jest \"heńków\" robiących samochody po garazach. 

iks 20.06.2012 *.dny40.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Widzę żąe jesteś kolejnym \"biznesmenem\", który przed oczyma ma tylko $$ ,za to w głowie pusto. Żeby prowadzić warsztat, musisz być  FACHOWCEM! bo inaczej nie będziesz wiedział o czym rozmawia twój pracownik z klientem.

ImordS 21.06.2012 *.acfq28.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Po jednej wypowiedzi potraficz stwierdzić czy mam odpowiednie predyspozycje do prowadzenia warsztatu samochodowego czy nie? Zabawny jestes. Jeżeli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie to nie pisz w ogóle. Nawet nie wiesz czy sam bede naprawiał samochody czy też nie. Chcem sie po prosto dowiedzieć czy jest to w ogóle opłacalne. A nie że otworze i zaraz zamkne bo ilość klientów nie pozwoli mi spłacic kredytu:/ Myśl a nie piszesz głupoty

iks 22.06.2012 *.aaub127.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Rence opadowywójom, jak się widzi  takich kandydatów na biznesmenów. Ale już milczę....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.