Forum: Skład opałowo-węglowy

23.06.2012
wypowiedzi: 2
*.mnc.pl

Witam serdecznie

Mam prośbę do wszystkich którzy mogli by mi pomóc służąc radą.

Zaczynam się bardzo poważnie zastanawiać nad założeniem składu opałowo - nawozowego.

Dodam może że pochodzę z województwa łódzkiego.

Próbowałem uzyskać trochę informacji na temat takiej działalności w okolicznych składach, jednakże ludzie jak to ludzie:) nie chcą udzielać informacji, bojąc się konkurencji - niestety samo życie.

Czy jest jakaś życzliwa osoba, która pomogła by mi zdobyć takie informacje i służyła prawdziwą radą na temat składu węglowego - opałowego lub nawozowego?

Był kiedyś taki forumowicz 

kostek.29

który proponował pomoc w tej sprawie takim \"zabłąkanym\" jak ja.

Bardzo proszę o jakieś fachowe porady specjalistów którzy już coś takiego prowadzą.

Podaję swojego maila: piotrekg2009@o2.pl , jeżeli była by taka osoba proszę do mnie napisać, a ja skontaktuję się z taką osobą.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam Piotr

24.06.2012
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj. Co kontkretnie chciałbyś wiedziec?

20.01.2014
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Jak w temacie.

30.01.2014
wypowiedzi: 59
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dowiedz sie jakie ceny oferują w oklicy dostawcy. Wyslij ofertywspólpracy do ewnetualnych kontrahentów, policz koszty.

02.07.2015
wypowiedzi: 27
*.icpnet.pl

Większość zależy od budżetu. Posadzki samopoziomujące zawsze będą w cenie ale wykonanie może okazać się zróżnicowane więc radzę dobrze przeanalizować rynek.

28.07.2016
wypowiedzi: 59
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz kopalnie planuja sprzedaż w sieci bez posredników.

30.11.2016
wypowiedzi: 9
*.ip4.greenlan.pl

Proponuje zacząć od zorientowania się w jakich cenach można oferowac dany opał. Tu masz link do http://www.gielda-paliw.com/propan-cena.html to serwis gdzie możesz sparwdzić w jakich cenach można kupić lub znaleźć klientów. Z taką wiedzą będziesz wiedział czego szuakać i w jakich cenach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.