Forum: Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

02.07.2012
wypowiedź: 1
*.lublin.mm.pl

czy ktoś ma jakieś doświadczenie jako franczyzobiorca przy dystrybucji kosmetyków marki

golden rose, jakie kwoty pobiera firma ?

21.09.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukacie specjalisty od wielu zabiegów, doktora który zrealizuje wasz zabieg bez żadnych komplikacji i skutków ubocznych ? Ostatnimi czasy poddałam się zabiegowi, zamykanie naczynek lublin właśnie u dr. Michał Tarkiewicz, bardzo dobry profesjonalista, wykonał mi świetną serię zabiegów, teraz moje ciało jest niesamowicie gładkie i nieźle wygląda, nie mam już kompleksów !

22.09.2016
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Golden Rose to fantastyczne kosmetyki, naprawdę. 

22.09.2016
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem zawsze warto próbować. :) A takie hot-dogi to świetna przekąska. 

13.02.2017
wypowiedzi: 4
*.16.pxs.pl

Golden Rose są naprawe fantastyczne ;) W zwłąszcza w stosunku jakości do ceny

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.