Forum: Telepizza - opinie fraczyzobiorców - gastronomia 214

doomin 31.07.2012 *.160.83.30.185

30

Witam,

jest to portal o franczyzie, a Telepizza jest systemem franczyzowym - jak myslisz, gdzie kolega/koleżanka ma szukać opinii na temat ww. sieci?

Dla wielu osób nie ma żadnej filozofii w prowadzeniu biznesu na zasadach franczyzy - dlatego nie zaglądają na portal i nie piszą postów na forum.

Dla zainteresowanych, w szczególności Agatris:

http://franczyzawpolsce.pl/component/kunena/2-systemy-franczyzowe-opinie/105-franczyza-w-telepizza

http://franczyzawpolsce.pl/aktualnosci/aktualnosci/3519-telepizza-zyskowny-przepis-na-zycie

Agatris 31.07.2012 *.aelp11.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, myślę o otworzeniu pizzeri w ramach Telepizzy,

jeśli jest ktoś chętny podzielić się ze mną swoją opinią

będę wdzięczna za pomoc.

pzdr.

obiektywny komentator 31.07.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

A co takiego trudnego jest w prowadzeniu pizzerii, że potrzebujesz do tego franczyzy i dzielenia się swoimi zyskami? Przecież to żadna wielka filozofia 

obiektywny komentator 01.08.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Ale są takie biznesy, które można swobodnie prowadzić samodzielnie bo nie ma w nich żadnej wielkiej filozofii. Jak już koniecznie chcesz wydać kase, to zapraszam ..  zapłacisz powiedzmy 2 tysiące złotych za 4 dni szkolenia, i zdradzę Ci sekret prowadzenia pizzerii oraz wszelkie receptury .. ja taki lokal prowadzę już 8 rok i żadna franczyza nie jest mi do tego potrzebna ... bo i piec, i naczynia i mąka, ser itp. takie same (a może i lepsze) u mnie jak w systemie franczyzowym z pizzą :) 

Franczyzowy Głodomor 21.08.2012 *.40-bem-2.acn.waw.pl

1

Nie rozumem, dlaczego niektórzy nie potrafią przyjąć do wiadomości, że nie każdy nadaje się / czuje na siłach / chce prowadzić pizzerię pod własnym szyldem? Wszystko ma swoje plusy i minusy. Franczyza również. 

Niestety większość komentarzy pochodzi od osób, które \"znają\" tych co prowadzą działalność albo sprowdzają się do stwierdzenia \"to lipa, nie opłaca się, dajcie spokój, itp\". Idąc tokiem ich rozumowania chyba lepiej położyć się do trumny i czekać na śmierć. Albo być czyimś niewolnikiem na etacie za miskę zupy. Żadnych konkretnych informacji, okoliczności i powodów wystąpienia problemów czy kwot, kalkulacji, obliczeń. Więc podawanie odnośnika do strony, w której jakiś użytownik stwierdza: \"Zapomnij o Telepizza, nie dość że zainwestujesz masę forsy , to nie otrzymasz prawie nic w zamian...\" są raczej mało obiektywne i jeszcze mniej pomocne. 

Nie bronię czy wychwalam franczyzę, lecz jestem po prostu zainteresowany wejściem we taki system. Jednak przydatnych wypowiedzi jest jak na lekarstwo.

Myślę o otworzeniu lokalu pod szyldem Telepizzy. Proszę o kontakt osoby posiadające już restauracje w sieci TP, prowadzące przygotowania do otwarcia lub takie, które nie sfinalizowały rozmów otwarciem lokalu. Mam pewne przemyślenia, kalkulacje i informacje którymi chętnie bym się wymienił z innymi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.