Forum: Koszty w Księdze Przychodów i Rozchodów (KPiR) 1475

Iza2403 09.08.2012 *.afib96.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Mam mały problem i nie wiem jak do tego podejść. Odpowiedzi szukałam naprawdę długo i nic. Mam nadzieję ze ktos z Was może mi pomóc. Podpisałam umowę z firmą odzieżową, rozliczam się na Książce przychodów i rozchodów ,ale od stycznia panuję przejść na ryczałt. Czy orientujecie sie czy mogę rozliczać się na ryczałcie 3 %?

i drugie bardzo ważne pytanie. Czy odzież będąca towarem handlowym jest moim kosztem? z umowy wynika, że \\\\\\\\\\\\\\\" towar nie jest moją własnościa, aż do chwili sprzedaży i nabicia jej na kasę\\\\\\\\\\\\\\\". Do tego czasu właścicielem odzieży jest franchyznodawca. czy w takim przypadku mogę ująć towary w koszty?

Bardzo proszę o pomoc:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.