Forum: Szukam pomysłu: niski wkład = mały zysk 1475

krzak9 13.08.2012 *.89-77-57-93.dynamic.chello.pl

1
Witam Szukam pomysłu na biznes. Oto szczegóły. Miasto 60 tys. Dookoła dużo okolicznych mniejszych miejscowości i wsi. Moje miasto jest miastem powiatowym. Kwota do zainwestowania to około 10-13 tys. Miesięczny zysk \"na czysto\" nie może byc niższy niż 1500zł. Macie jakieś propozycje?

brat 28.08.2012 *.s195pc84.mmj.pl

1

Polecam zrobić kursy i wyjechać za granicę w zależności od branży. Ja przez dwa lata prowadziłem sklep budowlany w Krakowie, ale nie było zbytnio dochodu. Zaciągnąłem kredyt, odbyłem szkolenie na certyfikat SCC i wyjechałem do Niemiec. Mogę polecić stronę www.qes.pl jednak tak jak wspomniałem, wszystko zależy od branży.

iks 29.08.2012 *.aauy103.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Sądzisz krzak9, że ktoś odda Ci pomysł na biznes dający  150% zysk netto rocznie?

Zachorowałeś?...

Kobieta2012 01.09.2012 *.user-5-173-193-112.play-internet.pl

2
Ludzie są chytrzy i zazdrośni by pomóc drugiemu skoro ma mu być lepiej niż Tobie. Masakra... Ja bym Ci pomogła, gdybym miała możliwość. Obecnie prowadzę zespół muzyczny, a dodatkowo wyjeżdżam na krótki okres zagranicę dorobić w szybkim czasie dużą gotówkę na dobry i drogi sprzęt muzyczny(instrument, oświetlenie sceniczne). Lepiej też wyjedź na trochę za opłacalną pracą aby mieć większy wkład finansowy w biznes, bo w trakcie wychodzi, że trzeba pieniędzy na to... i na tamto... i na reklamę i na.. nowy sprzęt jak w moim przypadku:) Powodzenia!

iks 03.09.2012 *.aaua71.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Hmm... Duża gotówka w krótkim czasie... hmmm za granicą... hmmm...

jeanette_v 13.09.2012 *.89-77-14-0.dynamic.chello.pl

3

Mi przychodzi do głowy tylko taki pomysł: http://mikro-nisza.pl

Super, bo znajomy z pracy jest tam i zarabia całkiem nieźle i to na polskie warunki, bo tak się utarło, że tylko w jęz. angielskim i w ogóle :) Można 5000 euro nawet wyciągnąć, ale szczerze napiszę- on tyle na razie nie ma...ale jako dodatkowa praca, polecam

budzio 13.09.2012 *.public70869.cdma.centertel.pl

1

Proponuję ubezpieczenia, nową fajną ofertę ma Unilink. Duży zakres towarzystw i brak opłaty wstępnej, i wszystko w ich systemie online. Zobacz na ich stronie. Unilink.pl.

Fugis100 13.09.2012 *.klient.abp.pl

1

Witam
Jeżeli jesteś zainteresowany fajnym biznesem proszę o kontakt
fugis100 małpa wp kropka pl

Matisek50 16.01.2013 *.achs55.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

BannersBroker Firma zajmująca się sprzedażą miejsc pod reklamy my te miejsca kupujemy za odpowiednia kwotę. Te miejsca to są panele jest ich 6 Żółty, Purpurowy, Niebieski, Zielony, Czerwony, Czarny.

Więcej informacji na moim blogu: http://dimitriuszbannersbroker.blogspot.com/

Na interaktywnej prezentacji (webinar) http://webinar.podstawybiznesu.pl/dimitriusz#

Lub odemnie gotowe informacje po rejestracji:
http://bannersbroker.com/dimitriusz/main/signup

Żadna piramida finansowa porządny biznes z weryfikacja każdego członka i współpracą z MasterCard.

Serdecznie! Polecam! 

an.de 17.10.2013 *.89-76-53-88.dynamic.chello.pl

1

Wspolpracuję z jedną z top 10 firm sprzedaży na świecie. Poszukuję ambitnych ludzi do współpracy, którzy chcą osiagać zamierzone cele i zarabiać odpowiednie dla siebie pieniądze. Chcialabym przedstawic Ci możliwości zarobkowe, jak wygląda ścieżka kariery oraz udzielić informacji, które będą przydatne dla prowadzenia własnego biznesu. Jeśli masz ochotę, to chętnie spotkałabym się z Tobą i przedstawiła wszelkie informacje oraz odpowiedziała na pytania, badz watpliwosci. Przy inwestycji duzo mniejszej niz ta, ktora zakladasz mozesz zarobic duzo wiecej niz sie spodziewasz. 

pomysłowy 22.11.2013 *.agdu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Teraz w Internecie na wszystko można znaleźć odpowiedź ;) http://www.wprost.pl/ar/84532/33-pomysly-na-biznes/

MarcinMisiura 29.11.2013 *.coq164.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam. Mając 15 000zł można rozkręcić naprawdę dobry biznes, trzeba tylko wiedzieć co z nimi zrobić i jak wykorzystać potencjał swojego miasta. Napisz do mnie: marcin.misiura@vp.pl

Pokażę Ci jak można zarobić kasę bez czytania zbędnych komentarzy, że nie da się zarabiać 1500 zł miesięcznie z takim wkładem, bo wszystko jest możliwe ;).

Pozdrawiam, Marcin.

berman3 11.02.2014 *.89-69-185-22.dynamic.chello.pl

1

Zapraszam do kontaktu na adres   bermanski@interia.pl    zdradze szczegóły chetnym na biznes w którym już siedzę długo iz tego żyje.Pozdrawiam serdecznie Michał

pawel/Haga 17.03.2014 *.ip503d8847.speed.planet.nl

1

mam na imie pawel i od 7 lat mieszkam w holandii . moj pomysl na biznes jest taki . kupowac cos tanio i sprzedawac drogo :) . 

Maciek J 16.02.2018 *.89-79-164-208.dynamic.chello.pl

1

No Pawle z Hagi jestem pod wrażeniem jaki bystry jesteś. Nigdy bym na to nie wpadł. Dzięki koleś :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.