Forum: sts, profesjonal, totomix ? 1484

Kujawa 29.03.2002 *.

czy lokale bukmacherskie wymienione w temacie tez mozna zaliczyc do franchisingu ? z tego co wiem niczym nie roznia sie od ww. systemu, jedyna roznica, ktora wpadla mi w oko jest brak oplaty licencyjnej .. a moze na forum jest ktos, kto prowadzi punkt bukmacherski ?

Redakcja 30.04.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Punkty bukmacherskie działają na zasadzie ajencji - ajent nie prowadzi działalności na własny rachunek.
Na zachodzie są bookmacherskie sieci franchisingowe. Może i polskie rozwiną się w tym kierunku.

Victoria 02.05.2002 *.

ja wczoraj wygrałem w totomixie8 zł

Koles 30.06.2002 *.

STS to nie franchising! To spolka z o.o. z Rybnika, ktora dosyc preznie sie rozwija. Sami otwieraja punkty na terenie calego kraju... Nie ma szans na licencje...

11016266 01.07.2002 *.

czy ja wiem czy preznie, bylem zainteresowany jakis czas temu otworzeniem lokalu bukmacherskiego na zasadach jakie ww. firmy dzialaja i ani estees ani profesjonal nie byli zainteresowani otwieraniem nowych punktow .. a swoja droga to czytalem jakies 6 miesiecy temu raport wydany przez jakas niemiecka firme na temat rynku bukmacherskiego w Polsce, wynikalo z niego, ze w Polsce miejsce dla przynajmnniej jeszcze jednej firmy bukmacherskiej jest wystarczajaco duzo

Anonim 03.07.2002 *.

Czy z tego wynika że warto otworzyć zakład pod swoim szyldem??A tak na marginesie to może zostawić to właścicielom kawiarni i sklepów sportowych/płytowych??

Arturo 25.10.2005 *.host-203.skynet.net.pl

Myślę o otworzeniu punktu bukmacherskiego. Czy może ktoś powiedzieć ile trzeba zainwestować i czy to sie opłaca?

rubikons 03.11.2005 *.n4.pro-internet.pl

3
ja byłem kiedys też zainteresowany ale obecnie doba internetu i sam gram przez internet taniej szybciej itd w totomixie kiedys koszt załozeżenia to było 2000zł + egzamin państwowy chyba niecałe 1000zł sprzżet dawali gratis obecnie nie wiem ale obecnie czeba miec prawo do lokalu i po roku kilka pkt na terenia Gdańska znikneło dlaczego nie dostali odpowiedzi pisemnej najemcy bo pytałem sie jednego z nich powiedzieli że rozwiązuja umowę ...
3 lata temu mzna było dodatkowo w pkcie sprzedawąc inne rzeczy gazety itd obecnie tylko punkt bukmacherski.....
wg mnie tylko w mniejszych miejscowosciach sie opłaca albo tuz przed np mistrzostwami....
adam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.