Forum: Małpka Express - sklep spoż. z lokalizacją

08.10.2012
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Witam. Co sądzicie o nowej sieci Mariusza Świtalskiego?Miałem dziś spotkanie z regionalnym. Co prawda pewne rzeczy są przesadzone natomiast warunki wydają się ciekawe. Sklepy mają powstawać głównie w pasażach czerwonej torebki, jeśli natomiast ktoś znajdzie sobie dobra lokalizację jak najbardziej ją zweryfikują.Mam nadzieję, że nie będzie to cieszyło taką opinią jaką można spotkać na forum ajentów żabki. Pozdrawiam.

10.10.2012
wypowiedzi: 44
*.dynamic.chello.pl

Proste - poproś kolesia, z którym gadałeś o namiary na kilku partnerów. W sieci jest ich na razie kilkunastu i działają nie dłużje niż rok, ale rozmowa z paroma osobami, które miało styczność z firmą to już coś...

23.11.2012
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Witajcie dajcie sobie spokuj z tą firma, miałem raz z nimi stycznosc i powiedziałem dość, jeden z \"dyrektorów \" na moja propozycje najmu zasugerował \"iż to kosztuje\" sami sobie dopowiedzcie o co mu chodziło. Nie pamietam nazwiska, jakieś popularne.

30.11.2012
*.centertel.pl

WITAM SERDECZNIE. SIEĆ SKLEPÓW TO BARDZO FAJNA RZECZ. WIEM BO PRACOWAŁAM W ŻABCE 10 LAT. 4 LATA BYŁAM SPRZEDAWCĄ A 6 LAT AJENTEM SKLEPU. TO JAKIE SĄ WYPOWIEDZI NA TEMAT ŻABKI NIE ŚWIADCZĄ O TYM JAK JEST NAPRAWDĘ. UWIEŻCIE, ŻE JEŻELI AJENT SAM SOBIE NIE NAGRABI, TO ŻABKA NIKOMU NIE SZKODZI. SĄ UCZCIWI I POMOCNI. WIEM COŚ O TYM. MYŚLĘ ŻE NOWA SIEĆ MAŁPKI TEŻ BARDZO SZYBKO SIĘ ROZWINIE. JEST TO FAJNA SPRAWA

11.03.2013
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

te bylem zainteresowanny, mowili ze super, i wogoleale poszlem do dwoh ajentek i masakra, obiecali tyle a nic z tego nie ma, tez nie podpisalem umowy

03.04.2013
*.internetia.net.pl

Witam. Pracowałam 2 tyg w małpce. Niestety nie dostalam zatrudnienia i tam juz nie pracuje. Przez 3 pierwsze dni miałam szkolenie ktore ze szkoleniem nie miało nic wspolnego. Po 3 godz opanowywania kasy fiskalnej zostalam sama na sklepie i spelnialam obowiazki jakie szef narzucil. Po 3 dniach dowiedzialam sie ze pracowałam za darmo przez 3 dni. Szef powiedzial ze odgornie małpka tak narzuca nie on. Przyszly kolejne dziewczyny i ponownie jak ja pracowaly tam przez 3 dni za darmo. Jedna nawet 4 dni:) Chcialabym wiedziec jak to jest z tym szkoleniem?

03.04.2013
*.play-internet.pl

no wlasnie, slyszalem ze tak wlasnie jest dlatego nie podpisalem umowy, rozmawialem z kilkomaa ajentami w Lodzi, mowia ze Malpka Express miala byc kura znoszoco zlote jaja a jest tragedia, nikt im nie pomaga, jedna babke zalalo i nikt jej nie pomog, nie ma szkolen, pomocy, otwierasz sklep i zostajesz sam, znowu robiam z nas baranow

04.04.2013
*.internetia.net.pl

Tylko ze ja tam nie mialam byc zatrudniona w charakterze ajenta tylko zwyklej pracownicy- ekspedientki. Szef\"ajent\" zostawil mnie na trzy dni sama wmawiajac mi ze to było szkolenie za ktore mi nie zaplacił.

10.04.2013
*.play-internet.pl

ja mialam byc wlascicielka sklepu małpka express i tez zrezygnowalam wciskano mi towar ktory nie schodzil, a za sklep placilam po prostu tyle, ze nie dawalam rady tym bardziej ze od razu powiedziano mi ze mam zatrudnic dwie osoby i nikogo nie obchodzi jak i gdzie, nie polecam

19.04.2013
*.warszawa.vectranet.pl

dwie osoby, dwie negatywne wypowiedzi - jedno IP. ha ha ha Może tak bardziej merytorycznie się proszę wypowiadać?

28.04.2013
*.dynamic.gprs.plus.pl

prosze merytorycznie: małpka express oferowala mi lokal w Łodzi, za ktory mialem placic 5,2 tyszł!! obok jest Lidl, Zabka, zaraz za rogiem Biedronka, porposilem o inna lokalizacje, takic zynsz to dla mnie nie byc, ale uslyszalem ze maja na peczki takich jak ja, po dwoch tyg mielsm znowu telefon, wiec chyba nie ejst tak bajecznie ze moze jednalk cos dla mnie znajda, kolejny lokal za kolejne 5 tys!!! Ludzie handel to nie kura znoszaca zlote jaja - chyba ze dla tekiego pana jak Switalski, dla zwyklegp czlowieka za kasa, ktpry chce prowadzic sklep to rozboj w bialy dzien, zadnego zabezpieczenia tylko wyzysk wyzysk wyzysk, promzaiwaljcie  zinnymi ajenatmi malpki to zrozumiecie, mnie ci ludzie po prostu potraktowali jak ostatniego... kazdemu bede odradzac wspolprace z nimi, a kto nie wierzy niech sie pzrejdzie - ajenci wam parwde powiedza!!

29.04.2013
wypowiedzi: 50
*.internetdsl.tpnet.pl

Na szczególną uwagę zwraca pismo.

23.05.2013
*.dynamic.gprs.plus.pl

zastanawiam sie czy wejsc do sieci, jestem po pierwszym spotkaniu i nie wiem dalej czy ten biznes sie oplaca,, czytalam weiel negatywnych wpisow na roznych forach, podobno Świtalski i tak sprzeda Małpkę tak samo jak to zrobił z Biedronką, mam propozycje otwarcia sklepu w pasazu Czerwona torebnka, ale moj maz do tego znalazl nieciekawy artykul na temat tych pasazy:http://samcik.blox.pl/2013/02/Czerwona-Torebka-rozpala-obietnicami-gwarantuja-8.html, czy moze sie ktos wypowiedziec konkretnie czy warto? Mam zamiar tez przejsc sie po sklepach jak ktos radzil.

04.06.2013
*.dynamic.gprs.plus.pl

przeczytaj dobrze umowe i zapytaj o czynsz, produkty regionalne i szkolenie, ja pracowalama w Malpce Express i widzialam po mojej ajentce, ze wcale nie ejst tak lekko

25.07.2013
*.50.231.194

Małpka Express to interes grubymi nićmi szyty, poczytajcie sobie jak jej właściciele zdobywali rynek w latach 90-tych, teraz jest to samo, Małpka Express przynosi straty, Czerwona Torebka wykupuje firme, za chwile, wszystko padnie, ogloszą upadlosc....zobaczycie to kwestia czasu

08.09.2013
*.dynamic.gprs.plus.pl

czy ktos mi moze napisac o co chodzi z tym kupnem Małpki Express przez Czerwon a Torebke??? bo nie bardzo rozumiem, chcialam wejsc do Malpki ale jak sie naczytalam roznych opinii i rozmawialam w domu o tym ze to dziwne ze sprzedaja to juz nie wiem co robic? czy myslicie ze to dobra inwestycja?

09.09.2013
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Inwestycja? Haha.

Tego przecież chyba nie można nazwać inwestycją :)

29.08.2014
*.59.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Małpka Express która znajduje się na Marszałkowskiej w samym centrum miasta to jakaś porażka!! Nie mówie tu o asortymencie, który się znajduje w sklepie lecz o sprzedawcy. Jest to starszy człowiek, który w sposób bezczely traktuje ludzi  jak by mieli mu wynieść towar ze sklepu. Rozumiem  że obawa przed kradzieża  ale z tego co sie oriętuje to przy kasie sklepy mają kamery a sprzedawca obserwujący cie na kazdym kroku bardzo denerwuje. A i jeszcze pewnego dnia będąc w tym sklepie kupując wode za 2zł ten sam sprzedawca nie chciał mnie obsłużyć PlayPass sugerująć że to nie moja karta i nie bede znała pinu do niej. Byłam klientką od ponad roku a teraz moja noga tam nie przekroczy progu!!!!

30.08.2015
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam pracowałem w sklepie małpka którym zostałem oszukany i obczerniony za kradziesz pieniedzy a dzwoniłem do swojej szefowej o pinadze ale ona nie wqiem co miała na sklepu a dwa w sklepie w tym jest bardzo drogo :( nie polecam ten sklep jak i zabke równiez zostałem oszukany w kwesti finansowej

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.