Forum: Kurierzy epaka.pl proszę o opinię franczyzobiorców - usługi dla klientów indywidualnych 44

Justyska 17.12.2012 *.user-164-127-135-88.play-internet.pl

5

Chciałabym podjąć współpracę z firmą epaka.pl, chciałabym prosić obecnych franczyzobiorców o komentarze jak układa się Wam niniejsza współpraca, nie spodziewam się od razu rewelacji, ale czy ich pomysł sprawdza się w Waszych przypadkach, czy ceny rzeczywiście mają konkurencyjne, jak w Waszych miastach to się kręci??

Z góry dziękuję za odpowiedzi, gdyby ktoś nie chciał wypowiadać się na forum proszę dać znać podam kontakt do siebie, pozdrawiam i życze sukcesów

Justyska 19.12.2012 *.user-109-243-190-152.play-internet.pl

5

Czytałam w innych tematach, że serwis ingeruje we wpisy użytkowników i teraz wiem że to prawda, bo został zmieniony tytuł mojej wiadomości, chciałam prosić franczyzobiorców o opinie, bo kurierzy którzy obsługują ten punkt są z firmy DPD i Siódemka oraz K-EX 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.