Forum: Gabinety urody Yasumi Slim - jakie doświadczenia?

21.12.2012
wypowiedź: 1
*.awacom.net

Czy warto wejśc w Yasumi Slim? Pomysł wydaje mi się niszowy, a przez to ciekawy. Czy ktoś ma doświadczenie z tą marką?

27.02.2017
wypowiedź: 1
*.172.86.22

Czasami lubię się wybrać na zakupy i po chodzić po sklepach, wiele kobiet to uwielbia, to coś naturalnego. Ale w dzisiejszych czasach można praktycznie wszystko kupić przez internet w dużo lepszych cenach nie tracąc przy tym na jakości, śpiochy dla niemowlaków które ostatnimi czasy zamówiłam w sklepie internetowym Szafa-Bobasa są rewelacyjne i w dużo lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych, dlatego zakupy przez internet to powinien być dla już już czysty standard !

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.