Forum: Jaki tani biznes do 20 tys. zł? 1475

pmd 01.02.2013 *.apn-37-109-124-87.dynamic.lte.plus.pl

1

Witam.

Zastanawiam się nad \"swoim\" interesem.

Kwota : 20 tyś zł.

Lokalizacja : Warszawa

Pomysły : myjnia parowa ( ktoś już to przerabiał, posida? )

Może macie jeszcze jakieś inne pomysły ?

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Myjnia parowa to dosyc ciekawy pomysł,jednak podaj jaka to dokładnie lokalizacja w Warszawie: centrum czy obrzeża? Bo to zasadnicza różnica. Poza tym musisz pomyślec o inwestycji w dobrą reklamę.

supermario 28.02.2013 *.apn-77-114-33-63.dynamic.gprs.plus.pl

31

Mogę Ci polecić usługi hydrauliczne we franczyzie.Kiedyś reklamowali się na tej stronie więc jak ładnie Poprosisz redakcję to Ci pomogą .Ja w to wchodzę na jesieni(chcę pozyskać na to środki z PUP ).Z prostymi pracami typu montaż kibelka,czy przepchanie kanalizy każdy sobie da radę a jak się rozwiniesz zatrudnisz uczniów lub hydraulików i Polecisz z szerszą ofertą.Interes pewny i dochodowy.Pracowałem jakiś czas w firmie hydraulicznej więc nie ma lipy.No i co najważniejsze zmieścisz się w 20 tys. zł.Zrób sobie sondę telefoniczną ile takie usługi kosztują w W-wie i jaki jest poziom obsługi...

Zyga 12.03.2013 *.apl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Myjnia to fajna sprawa

Ja od pól roku mam 2 maszyny u siebie, tak wogóle to mam   wypozyczalnie aut a myjnia to taka druga noga no ale  sie sprawdza to jako samodzielny biznes powinno spoko sie powieść.  U mnie zainteresowanie jest spore, mam kilka wiekszych klientów, jeździmy po domach i firmach , spoko interesik

Jak chcesz jakiś rad to śmiało pisz, z Wawy jestes to mi konkurencji nie zrobisz, he he to pomóc mogę , albo jak chcesz konkretów to uderz do ecomyjni  http://ecomyjnia.pl

ja mam od nich maszyny w leasingu ale mają tez niezłą ofertę franczyzy

Pomagaja w otwarciu biznesu, chyba maja na stronie nawet biznesplan to zerknij

powodzenia!

Tomasz Jundo 24.11.2017 *.ip-31-0-123-17.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

Dobrym pomysłem jest kosmetyka samochodowa - auto detailing. Jeżeli dobrze się rozplanuje to na start wystarczy 20-30 tyś. zł.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-154-28.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.