Forum: Nieuczciwy kontrahent - jak odzyskać pieniądze

06.04.2013
wypowiedzi: 17
*.play-internet.pl

Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą pewnie spotkało się z
nieuczciwymi kontrahentami.
Jak radzicie sobie w takich sytuacjach, może ktoś wie jak odzyskać
pieniądze.

 

08.04.2013
wypowiedzi: 17
*.play-internet.pl

Znalazłam ciekawą (tak mi się wydaję) ofertę Koksztysa. Może ktoś dla mnie ocenić, czy faktycznie opłaca się z nimi wchodzić we współpracę? Z tego co wyczytałam na stronie http://e-koksztys.pl miesięczny abonament u nich na usługi prawnicze i windykacyjne wynosi tylko 99 zł miesięcznie, w tym nielimitowane porady, sprawdzanie kontrahentów i właśnie windykacja należności. Chyba nie znajdę nic tańszego? Orientuje się ktoś w tych sprawach?

08.04.2013
wypowiedzi: 6
*.adsl.inetia.pl

proszę o więcej info

09.04.2013
wypowiedzi: 25
*.30.159.22

Niektóre firmy biorą tylko prowizję za zwindykowaną fakturę.

29.12.2014
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

witam, mam problem: pewna firma jest mi dłuzna pieniądze za wykonaną usługę. Minął już termin płatności, niestety należność nie została uregulowana przez tę firmę, mało tego unika kontaktu ze mną, nie odbiera tel, nie odpowiada na maila. Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji, jak odzyskać należne mi pieniądze?

10.07.2015
wypowiedzi: 48
*.starachowice.vectranet.pl

Popularnym obecnie rozwiązaniem staje się faktoring. Nieprzeterminowane faktury za odpowiednia opłata przejumja faktorzy i oni martwią sie jak odzyskac nalezności, a Ty masz poieniądze na bieżącą działalnośc i zachowujesz płynnośc finansową - to tak w skrócie. Zobacz sobie wpisy na ten temat i poróenaj propozycje faktoringu na http://www.informacjabiznesowa.pl/faktoring/ - przelicz, czy Ci sie to opłaca.

30.09.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Ja również uważam, że faktoring jest ciekawym rozwiązaniem jeśli nie chcemy walczyć z naszym klientem o pieniądze. Taki faktoring właściwy to duże wsparcie dla firmy, można poczytać o tym tu http://www.kuke-finance.pl/o-faktoringu/rodzaje-faktoringu/ . Przekazujemy naszego klienta takiej firmie, a my od razu dostajemy pieniądze jakie miał nam spłacić.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.