Forum: Warsztat lakierniczy w stolicy

10.04.2013
wypowiedzi: 5
*.centertel.pl

Myślicie, że warto wchodzić w coś takiego? Jak oceniacie ten rynek w Warszawie? Przyda się nowy?

04.05.2013
wypowiedzi: 17
*.play-internet.pl

Przydać pewnie się przyda, ale pamiętaj, że jest to dość nasycony rynek i będziesz musiał/-a dać coś więcej. Obecnie korzystam z dobrego lakiernika, sprawdzonego już przez lata i pewnie ciężko byłoby mi z niego zrezygnować. Inni mają pewnie podobnie.

05.05.2013
wypowiedzi: 50
*.internetdsl.tpnet.pl

Ostatnio strasznie dużo tych śmiesznych krypto reklam...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.