Forum: Warsztat lakierniczy w stolicy

10.04.2013
wypowiedzi: 5
*.centertel.pl

Myślicie, że warto wchodzić w coś takiego? Jak oceniacie ten rynek w Warszawie? Przyda się nowy?

04.05.2013
wypowiedzi: 17
*.play-internet.pl

Przydać pewnie się przyda, ale pamiętaj, że jest to dość nasycony rynek i będziesz musiał/-a dać coś więcej. Obecnie korzystam z dobrego lakiernika, sprawdzonego już przez lata i pewnie ciężko byłoby mi z niego zrezygnować. Inni mają pewnie podobnie.

05.05.2013
wypowiedzi: 50
*.internetdsl.tpnet.pl

Ostatnio strasznie dużo tych śmiesznych krypto reklam...

16.12.2016
wypowiedzi: 35
*.play-internet.pl

Myślę ,że warto założyć serwis samochodowy Możesz podpatrzeć jak to wygląda w praktyce u bińkowskiego w Radomiu http://www.binkowski.suzuki.pl/ Ich serwis mieści się na ul. Chrobrego 22 , mają tam całkiem ciekawą ofertę i dobrych fachowców. 

08.07.2017
wypowiedzi: 27
*.tktelekom.pl

Ja ostatnio też trafiłam na świety firmę, która zajmuje się naprawą nadwozia http://blacharz-lakiernik.waw.pl/rozliczenia-bezgotowkowe/. W moim przypadku doskonale zatroszczyli się o moją karoserię, która po ostatniej kolizji wyglądała nieciekawie. To prawdziwi fachowcy znający się na rzeczy, doskonale i skutecznie wykonują swoje usługi. Co najlepsze koszt naprawy może u nich pokryć ubezpieczenie.

26.07.2017
wypowiedzi: 81
*.fiberway.pl

Rynek w Warszawie jest pewnie nasycony, ale też jest spora szansa, że nigdy nie braknie klientów, w końcu to wielkie miasto. W takich np. Gorlicach ja kojarzę tylko warsztat lakierniczy Pietrzyckiego, jest bardzo dobry i raczej nikt nie zdołałby zrobic mu konkurencji. Oni też załatwiają wszystkie kwestie z ubezpieczalnią.

26.07.2017
wypowiedzi: 12
*.adsl.inetia.pl

Jeśli ktoś już decyduje się na założenie takiego warsztatu lakierniczego, to musi liczyć się z tym, że konkurencja w niektórych rejonach Warszawy jest niemała. Trzba więc postawić na jakość wykonywanych usług, by przyciągnąć i zatrzymać przy sobie klientów. Ja na początku zainwestowałbym w wysokiej jakości wyposażenie warsztatu (bardzo wiele rzeczy kupić można np. na http://magazynuj.pl/) oraz dobrej jakości lakier. Nie można też zapominać o doświadczonych pracownikach, którzy pomogliby nam w wykonywaniu prac lakierniczych.

27.07.2017
wypowiedzi: 75
*.172.86.22

Jeśli szukacie w Warszawie profesjonalnego warsztatu samochodowego gdzie możecie naprawić swoje auto, podbić przegląd i w między czasie nawet otrzymać samochód zastępczy to osobiście polecam autoryzowanego dealera Honda Plaza. Znajdziecie w ich ofercie rewelacyjną ofertę jeśli chodzi o naprawdę, dobre ceny i mega podejście czasowe i jakościowe do klientów - wszystko znajdziecie w ofercie na ich stronie internetowej !

30.11.2017
wypowiedzi: 19
*.echostar.pl

Do warsztatów samochodowych, lakierni i innych zastosowań przemysłowych polecam regały przemysłowe Metalsistem. Jeśli planujecie taką inwestycję i poważnie myślicie o dobrym wyposażeniu, Metalsistem to dobry wybór.

16.12.2017
wypowiedzi: 10
*.echostar.pl

Taaaak, podobno mają też dobrej jakości regały na opony. Metalsistem to sprawdzony dostawca

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.