Forum: Franczyza we Wrocławiu lub Krakowie

16.05.2013
wypowiedź: 1
*.246.224.209

Witam mam zamiar niedługo przeprowadzić się do Wrocławia lub Krakowa zawsze myślałem o jakiś interesie za bardzo nie mam pojęcia jak załóżyć swoją firmę więc myślałem o franczyzie jako dobry pomysł co byśie polecali mi na start myślę mógłbym przeznaczyć 10 tyś góra 20

16.05.2013
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Na poważne polecenie chyba nie ma Pan co liczyć :)
Pozdrawiam, i więcej samodzielności ;)

17.05.2013
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Zależy co do tej pory robiłeś i w czym czułbyś się dobrze.

21.03.2014
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

Może franczyza jakiejś resturacji? W Krakowie ludzie lubią próbować nowości kulinarnych.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.