Forum: Gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie dla franczyzobiorców?

27.06.2013
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Witam,

Jestem współwłaścicielem sieci 6 sklepów drogeryjnych oferujących Klientom wyłącznie oryginalne zachodnie marki (chemia gospodarcza i kosmetyki). Obecnie poszukujemy osób/firm chętnych do wspólpracy biznesowej na zasadzie franczyzy.

W grę wchodzi oddanie już istniejących drogerii we franczyzę lub otwarcie nowych sklepów na tej zasadzie.

Gdzie najlepiej rozpropagować takie ogłoszenie???

Wrzuciliśmy ofertę na Pracuj.pl, ale odzew był mizerny... Są jakieś ciekawsze, skuteczniejsze miejsca dedykowane ogłoszeniom w tego obszaru biznesu?

Bedę zobowiązany za każdą cenną wskazówkę.

Dzięki, pozdrawiam,

Piotrek

 

27.06.2013
wypowiedzi: 44
*.dynamic.chello.pl

Wpisz w google franczyza i sprawdź, która strona/portal wyskakuje jako pierwsza, druga i trzecia (nieopłacona w pozycjonowaniu) i sprawdź cenniki reklam we wszystkich i oglądalność...

 

27.10.2016
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Można znaleźć podwykonawców na stronie oferty-biznesowe.pl. Dużo ofert, aktualne ogłoszenia, łatwy kontakt z wykonawcą. Już do kilku inwestycji znalazłem tutaj ludzi i polecam. Fajnie, że takie strony powstają, bo ewidentnie brakowało tego typu miejsc w sieci.

05.12.2016
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Ja z kolei korzystałem ostatnio z aktywnamarka.pl, polecam bo wygląda to profesjonalnie i pierwsze 3 miesiące są za darmo, potem ewentualne przedłużenie kosztuje raptem 120 zł na 9 miesięcy 

05.12.2016
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Michał a często korzystasz z ich usług czy to było tylko jednorazowe ?

[url=http://foto-kalendarz.pl/127/kalendarz-biurkowy-spiralowany.html]Kalendarz biurkowy spiralowany [/url]

15.12.2016
wypowiedzi: 2
*.75.110.86

na razie tylko raz, bo są nowi :) działają od niedawna

16.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Dobrym sposobem są spotkania face- to face  na targach lub w gazetce franchising.info. Franczyza to inwestycja więc trzeba wykazać jej zalety,

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.