Forum: Szukam szkoleń dla bezrobotnego 1475

siora 11.07.2013 *.77-242-232-149.net.pbthawe.eu

50

CZeść. Niedawno zwolniłam się z pracy, ponieważ uznałam, że muszę podąrzać inną ścieżką. Na razie jestem na zasiłku i ten czas muszę spożytkować na doskonalenie się oraz znalezienie pracy, która by mi się podobała. Możecie mi polecić jakieś kursy, szkolenia dla takich osób jak ja? Mogą być online

ikona 11.07.2013 *.d1-7.static.icpnet.pl

3

zależy jakie kursy chcesz zrobić, odnośnie czego? musisz obrać jakiś kierunek w swoim życiu, wiedzieć jakiej pracy szukasz i co chcesz dalej robić. Może kursy odnośnie osobowści i motywaćji by ci się bardziej przydały ?

homik 11.07.2013 *.dynamic-78-8-222-219.ssp.dialog.net.pl

2

Moim zdaniem szkolenie motywacji! przydaje się przez całe życie!! http://www.mistrzmotywacji.pl/ oto link do kuru, nie ma nic lepszego niż takie rady, ponieważ miustrz motywacji to jest strzał w dziesiatke! kiedyś nie wierzyłam w tego typu szkolenia ale rady osób, które się na tym znają są bardz cenne więc polecam

Romcio 11.07.2013 *.46.204.70.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

U mnie w pracy szefostwo samo kieruje pracowników na szkolenia i konferencje które zwiększają kwalifikacje i wiedzę pracowników. Można się dowiedzieć wiele informacji nie tylko na temat branzy w jakiej się robi, ale równiez na temat tego jakim być i jak postępować alby byc lubianym, jak znaleźć prace itp...

homik 11.07.2013 *.dynamic-78-8-222-219.ssp.dialog.net.pl

2

Szkolenia zawodowe to jedno a szkolenia mające na celu poprawę lub odzyskanie motywacji to drugie ;) kurs nic nie kosztuje, tylko troszkę czasu i uwagi. Warto!

supermario 13.07.2013 *.apn-77-114-69-77.dynamic.gprs.plus.pl

31

Uważaj na szkolenia zawodowe bo po ich odbyciu na koszt Urzędu Pracy jeśli sama nie podejmiesz pracy UP skieruje cię do pierwszej lepszej traktując jako odrobek (zazwyczaj rok , najniżasza płaca i najgorsza praca).

mucha 23.07.2013 *.87-207-76-37.dynamic.chello.pl

1

est takie bezpłatne (z Urzędu Pracy) szkolenie zawodowe z podstaw pozycjonowania, które być może Cię zainteresuje. Mój znajomy zajmuje się tą działką i jest zadowolony z takiej pracy. U niego w firmie są nawet organizowane, możesz sprawdzić na stronie internetowej - http://www.eurobrand.pl/kurs-pozycjonowania/ .  Wiem, że pracodawcy cenią sobie odbyte tego typu szkolenia. Tyle mogę pomóc :)

frank 05.08.2013 *.ip-89-161-73-215.tel.tkb.net.pl

1

Szkolenia są ważne, ale najważniejsze jest poznawanie siebie i rynku pracy. Warto poczytać wiadomości choćby na tym blogu http://blog.tomastest.eu

ikona 18.08.2013 *.213-92-148-191.serv-net.pl

3

szkolenia z mistrza motywacji są najlepsze. Darmowe i spokojnie można odbyć je w domu. Net ma jednak swoje zalety a i sam mistrz prowadzi szkolenia fantastycznie 

siora 21.08.2013 *.77-242-232-149.net.pbthawe.eu

50

A to szkolenie Mistrza Motywacji też można sobie w CV wpisać? Jakie są tego rezultaty?

ikona 25.08.2013 *.213-92-148-191.serv-net.pl

3

czy możesz sobię wpisać, nie wiem. To tylko kurs pomagający nam osoiągnąc coś więcej w życiu. Wejdz i przekonaj się 

siora 26.08.2013 *.77-242-232-149.net.pbthawe.eu

50

Jasne, że się zapisze. Warto korzystać ze wszystkiego co jest dostępne, zwłaszcza jeśli ma pomóc w znalezieniu pracy

Termos 07.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

10

Informacje o szkoleniach powinnaś także uzyskać na stronie swojego urzędu pracy. Pogrzeb jeszcze w internecie jest masa szkoleń dla osób bezrobotnych - ale tylko jeżeli są zarejestrowiani w UP.

konopik 21.01.2015 *.91-223-175-ip245.d-com.pl

1

U mnie również szefostwo dba o to, aby zapewniać pracownikom możliwość rozwoju i wysyła na przeróżne szkolenia, ja do tej pory na 2 uczestninczyłam i jeśli będe miała mozliwość chodzenia na darmowe czy płatne to również się zapisuje, czy to do motywacji czy z mojej branży -- naprawdę warto w siebie wkładać :)

weronika14 24.05.2015 *.staticline-31-183-70-114.toya.net.pl

11

Prowadzę biznes związany ze sprzedażą produktów . W zeszłym miesiącu byłam na fajnym szkoleniu z negocjacji - Negocjacje jako element strategii zakupowej (http://www.marketplanet.pl/szkolenia/negocjacje-jako-element-strategii-zakupowej/) Szkolenie bardzo dobre, dużo zagadnień praktycznych m.in. jak planować i przygotowywać się do negocjacji. Na początku był krótki wykład ale większą część poświęcona była dyskusja moderowana, burza mózgów, sesje pytań i odpowiedzi, studium przypadku, odgrywanie ról oraz różnego rodzaju ćwiczeniom.

Każdy kto prowadzi swój własny biznes tak naprawdę świadomie czy nie świadomie negocjuje codziennie w pracy. Czy to z dostawcami czy odbiorcami naszych produktów, różnego rodzaju kontrahentami i instytucjami czy nawet w własnymi pracownikami. Warto nauczyć się robić to dobrze, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki

Magdalena K 22.06.2015 *.87-204-41-166.static.ip.netia.com.pl

4

Ja parę lat temu korzystałam ze szkolenia ze sprzedaży akurat, które sama sobie znalazłam w internecie i UP je sfinansował. Dla osoby bezrobotnej jest to spory wydatek, żeby pokryć go z własnej kieszeni, ale jeśli dobrze uargumentujesz w Urzędzie powód czemu wybrałaś taką a nie inną firmę to masz duże sznase. Więc pogrzeb w necie, znajdź temat jaki Cię interesuje, wybierz firmę (są jakieś warunki które musi spełniać taka firma, wpis do czegoś tam, już nie pamiętam) i korzystaj. Mi Urząd zapłacił 1500 zł za 2 dni szkolenia, takiego jakby warsztatu handlowego. Potem pracę dostałam jako handlowiec :)

korner 23.06.2015 *.89-74-4-182.dynamic.chello.pl

80

A może zamiast szkoleń lepiej poszukaj pracy, która da ci satysfakcję. Prowadzenie firmy to duży stres. Zyski nie wpłyna od razu, potrzeba na to więcej czasu. do tego dochodzi użeranie się z innymi pracownikami, zusy srusy i inne duperele. Piszę to z własnego doświadczenia. Sama kiedyś prowadziłam firme, ale po roku haróki zrezygnowalam. Zleciłam wykoanie profesjonalne CV firmi i teraz pracuje w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie: https://kreatorzykariery.pl/profesjonalne-cv-opis

królowa_elza 28.06.2015 *.ip-5-172-238-239.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

60

Dokładnie, zamiast szukać szkoleń poszukaj pracy. To będzie najlepsze szkolenie dla Ciebie. A może poszukaj szkolenia w poszukiwaniu pracy. Bo to może przydac się jeszcze bardziej.

Zbysio 16.07.2015 *.194.9.52.177

1

Zajrzyj na szkolenia.com. Tam jest mnóstwo ofert wśród których mozna wybierać. Pozdrawiam.

milek 30.07.2015 *.public-gprs515227.centertel.pl

4

W urzędzie pracy można odbyć takie szkolenia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.