Forum: Arcora - sprzęt i chemia gospodarcza

30.09.2013
wypowiedzi: 2
*.sejm.gov.pl

witam, zobaczyłam nową ofertę w katalogu. nie trzeba dużych pieniędzy na rozpoczęcie działalności. czy coś wiecie o tej firmie i czy branża jest zyskowna?

14.10.2013
wypowiedź: 1
*.227.109.83

Witam, ja bylam na spotkaniu w Arcorze. Niestety maja juz przedstawiciela  w Poznaniu, a chcialam wlasnie tam otworzyc swoj punkt.

07.01.2014
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

pracujac w firmie sprzatajacej używałem ich produktow- mopy i chemia codziennego sprzatania i muszę przyznac, ze widac było niemiecką jakość. Pytanie czy sa konkurencyjni cenowo z polskimi markami? 

16.02.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Używamy środków Arcora w obsługiwanych przez nas obiektach. Są godne polecenia

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.