Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

22.08.2017
wypowiedzi: 9
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sklep z zabawkami to fajna opcja, zarówno na biznes w małym mieście, jak i tym większym. Tylko trzeba mieć dobry towar i dobrze się zareklamować. A co myślicie  placówce banku? Sam myslałem nad otwarciem takiego punktu banku.

28.08.2017
wypowiedzi: 32
*.dynamic.gprs.plus.pl

W sieci jest tyle dobrych sklepów z zabawkami, które mają świetny asortyment, by przywołać na przykład Mamissimę: https://www.mamissima.pl , że trudno powiedzieć, czy warto prowadzić. Ja wybieram znane, bo wiem, że świadczą wysokiej jakości usługi. W przypadku przywołanego przeze mnie sklepu stawiają na niego na przykład polskie gwiazdy i celebryci.

28.08.2017
wypowiedzi: 18
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny Panie Radosławie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

05.09.2017
wypowiedzi: 39
*.rev.ndi.net.pl

Takich sklepów na rynku jest coraz więcej i z pewnością konkurencja jest duża, więc łatwo nie będzie. Najlepiej byłoby przede wszystkim prześledzić działania takich sklepów, by wiedzieć na czym się oprzeć i co może być gwarantem sukcesu, bo najlepiej uczyć się od mistrzów i tych, którym się udało. Dobrze jest zapoznać się z takim top wśródsklepów z zabawkami https://podpowiadamy.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-jest-bezpieczny-i-znany-top-3/ i dowiedzieć się o nich coś więcej. Być może to pomoże w rozwianiu pewnych wątpliwości odnośnie tego czy warto, czy nie.

19.10.2017
wypowiedzi: 12
*.naszasiec.net

W takim sklepie na pewno trzeba mieć ogarniętego magazyniera, który wie jak przechowywać produkty dla dzieci. Wiecie są wśród nich choćby produkty typu kubeczki, talerzyki któe nie mają większego opakowania i musi to być przechowywane w odpowiednich warunkach. U nas np mieliśmy specjalny pokój na takie rzeczy, wszystko miało swoje miejsce. Fajnie sprawdziły się również regały metalowe magazynowe, bo miały sporą wytrzymałość. Na pewno odradzałabym "domowe" regały, czy półki bo szybko się zniszczą i nie będą spełniać swojej funkcji.  

26.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem warto w takie coś iść, zabawki zawsze są w cenie, tylko wystarczy podążać za trendami. Dobrym pomysłem są np zabawki świnka peppa , bob budowniczy, strażak sam i dużo dużo innych. No i moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie wtedy sklep internetowy z wysyłką towaru. 

26.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja uważam że warto iśc w takie coś, np takie lalki barbie nowe można tanio kupować i potem sprzedawać w sklepach internetowych. 

27.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Sklep z zabawkami to dobry pomysł, ale niestety trzeba brać pod uwagę, że lokalizacja i nasycenie lokalnego rynku takim asortymentem to czynniki które są bardzo ważne. Można trochę zmniejszyć ryzyko, planując działalność również w Internecie. Skontaktuj się z firmą Interfeo  -oni na pewno Ci pomogą i stworzą świetną platformę do sprzedawania online. My zaufaliśmy tej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni.

14.11.2017
*.186.c93.petrotel.pl

To zdecydowanie dobry pomysł, niedawno otworzyliśmy sklep internetowy z zabawkami https://toyso.pl Konkurencja jest duża i asortyment wyjątkowo bogaty. W naszej ofercie są głównie modele zdalnie sterowane i części, modele do sklejania, ale także klocki i inne zabawki edukacyjne, stopniowo będziemy tę oferte poszerzać o nowe kategorie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.