Forum: Franczyza do 100 000 zł 1484

Jarek38 15.11.2013 *.public719718.centertel.pl

1

Witam, proszę was o opinie, porady, propozycje. Posiadam gotówkę od 50 do maksymalnie 100 tys. zł, którą chciałbym zainwestować we franczyzne. Czy przy takiej gotówce warto w coś wejść? Jeśli tak to jaką markę? Jestem z Poznania, lecz nie przywiązuje się do tego miejsca, więc biznes planuje na całą Polske. Pozdrawiam serdecznie Jarek

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.