Forum do artykułu: Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku

19.07.2017
wypowiedzi: 6
*.toya.net.pl

Ja wam podpowiem, że powinniście ubezpieczyć się w [url=https://ax-dynamics.com/pl/dynamics-365/for-operations]dynamics 365 for operations[/url] . Taki system pozwoli Ci dobrze zoptymalizować biznes, bez zbędnego bałaganu w papierach możesz użyć tego jako kalendarza, czy do porządkowania swoich klientów. 

20.07.2017
wypowiedzi: 87
*.188.142.83.hornet.pl

no przy własnym biznesie ważna jest też strona internetowa odpowiednia, tylko hosting dobry trzeba mieć kupiony, darmowe hostingi są niewarte uwagi, tym bardziej, że te które nie kosztują wiele są już naprawdę bardzo dobrej jakości, w https://www.sprintdatacenter.pl za 49 zł już jest hosting który wystarczy pod większość takich firmowych stron więc nie jest to jakiś uciążliwy w skali roku wydatek

20.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No zdecydowanie trzeba dobrze wybrać hosting, ja polecam osobiście https://dhosting.pl/oferta1, jest niedrogo, strona szybko (zobacz klient tabletowo.pl) działa i ich elastyczny hosting dopasowuje się automatycznie do potrzeb strony - zwiększa miejsce na dysku itp. 

24.07.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko zależy od rodzaju biznesu jaki chcemy założyć. Ale z tego co wiem w większości potrzebna jest kasa fiskalna. Bez tego ani rusz posiadając klientów. Wiem co mówię bo sam przez to przechodziłem. Jakościowo dobry sprzęt mają na www.ef-tax.pl . Do tego oferują dożywotnią gwarancję i serwis na swoje produkty, mało która firma coś takiego robi. Jak dla mnie to korzystne wyjście dla przedsiębiorcy ;)

22.09.2017
wypowiedzi: 37
*.jmdi.pl

W każdej firmie mamy styczność z obiegiem dokumentów. Oczywiście w zależności od wielkości i rodzaju firmy jest on bardziej lub mniej rozbudowany. W obu jednak przypadkach należy zadbać przede wszystkim o bezpieczny obieg takich dokumentów i wybór odpowiednich narzędzi do tego. Ciekawą ofertę w tym zakresie ma firma https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/. Dodatkowo systemy crm czy aplikacje mobilne. 

09.10.2017
wypowiedzi: 4
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Oprogramowanie to nie wszystko. Warto wcześniej po prostu zdobyć wiedzę jak zarządzać biznesem. Wartościowe porady można znaleźć na stronach internetowych lub blogach (polecam na przykład artykuł o procedurach w firmie https://goodpoint.blog/regulaminy-procedury-firmie/ ), ale może dobrze pójść też na jakiś kurs z zarządzania? To się moim zdaniem zawsze przydaje.

 

10.10.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Na pewno nie jest to takie łatwe, jakby się chciało, więc przyswojenie pewnej wiedzy jest konieczne.

10.10.2017
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kto z Was wybiera się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 ? Program zapowiada się interesująco, mnie najbardziej interesuje o czym będzie mówił Guinter Verheugen, Komisarz do spraw rozwoju UE .

13.11.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Ja mam swój salon kosmetyczny i cały czas próbuję go jakoś rozbudować, poszerzyć ofertę, mieć coraz więcej udogodnień dla kielnów. Ostatnio wprowadziłam możliwość rezerwowania wizyt online dzięki aplikacji mwizyta.pl :) Super opcja :)

14.11.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ww-12.vectranet.pl

W prowadzeniu firmy może pomóc ten serwis https://wfirma.pl/. Sprawdza się niezawodnie, w prosty i szybki sposób można wystawiać faktury i zarządzać firmą. Do duże ułatwienie dla przedsiębiorstw.

15.11.2017
wypowiedzi: 25
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

16.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na pewno przy zakładaniu firmy będzie sporo papierkowej pracy. Tu możesz znaleźć przydatne formularze, oczywiście darmowe  https://www.iform.pl/

Myślę, że ułatwi to trochę sprawę.

28.11.2017
wypowiedzi: 4
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo fajny i rzeczowy artykuł. Tylko mam pytanie, co potem jak już się firmę założy? Jakie formalności nas czekają? I w ogóle jaką najlepiej formę prawną wybrać?

30.11.2017
wypowiedzi: 19
*.echostar.pl

Na etapie wyposażenia sugeruję od razu zaopatrzyć się w solidne regały półkowe, a nie wymieniać po roku. Dobre regały można kupić od Metalsistem, polecam. 

01.12.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Procedur jest faktycznie dość dużo, ale są do przejścia bez problemu - takie jest moje zdanie. Czasem ciężej jest znaleźć lokal czy zakupić sprzęt potrzebny do uruchomienia działalności. Ja założyłem mały browar i też trudno mi było znaleźć solidną firmę, która by stworzyła urządzenia do produkcji piwa zgodnie z moimi potrzebami. Udało się znaleźć firmę S-Brewery https://s-brewery.eu/pl/optional-equipment.html którą serdecznie polecam i wszystko się udało :) czasem potrzebne jest trochę szczęścia, jak we wszystkim!

01.12.2017
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Polecam przeczytać magazyn social media manager, albo chociaż artykuły , to na pewno pomoże przy starcie firmy, ale to już faza po założeniu ;) 

03.12.2017
wypowiedzi: 4
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A czy polecacie jakieś artykuły dotyczące mojego zapytania? Co z wyborem najlepszej formy prawnej?

08.12.2017
wypowiedzi: 119
*.204.162.79

Założenie własnej firmy to pierwszy krok. Kolejnymi będą zdobywanie klientów i zleceń, utrzymanie jakości usług czy produkcji na dostatecznie wysokim poziomie.

Inwestowanie - w celu ciągłego rozwijania sie. Szczególnie ta ostatnia kwestia jest istotna z tego względu, że firma powinna cały czas pozostawać przed konukrencją, bo w przeciwnym razie może zostać wyprzedzona. Nawet gdy nie ma środków na rozwój, to pozyskanie ich z kredytów czy innych źródeł nie powinno stanowić problemu. Na http://finanovacash.pl/ można znaleźć aktualne porównanie.

11.12.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=kLIBDarNcP4
Tu można się dowiedzieć wszystkiego na temat wad i zalet działalności gospodarczej w porównaniu do spólki z o.o.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.