Forum: Szukam wspólnika / inwestora do biznesu

10.02.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukam wspólnika/wspólniczki do założenia sklepu sieciowego z odzieżą. Oferuję lokal o wielkości 700 m ^2, położony w bardzo dobrym punkcie. Więcej informacji na mailu- piotr_natyna@o2.pl

11.06.2013
wypowiedzi: 21
*.ip.jarsat.pl

Jesli chcecie otworzyc sklep odziezowy to stanowczo odradzam jakakolwiek wspolprace z firma Brand New Product !

13.02.2014
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Szukam wspólników/ inwestorów do dużego projektu gastronomicznego w Gdańsku.

Projekt zakłada otwarcie restauracji na bazie dwóch modułów franczyzowych i własnym pomysle.

Lokal ma być otwarty w centrum Gdańska i posiadać dwie sale- z szybką obsługą i obsługą kelnerską.

W związku z tym projektem poszukuje wspolników/ inwestorów , nawet z terenów poza Gdańskiem.

Dlatego proszę o podpowiedź na jakich portalach ( adresy ) najlepiej dodać ogłoszenia.

 

23.04.2014
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Szukam Wspólnika do poprowadzenia Pensjonatu w Karpaczu. Oferuję nowy budynek z 15 pokojami i możliwość rozbudowy o kolejne 10 pokoi w super lokalizacji. Bardzo dobry dojazd. Nasłoneczniona działka. Każdy pokój posiada balkon. Oferta dla małżeństwa bądź pary bez zobowiązań, która posiada kapitał 500 000 pln - 600 000 pln (na umeblowanie i wyposażenie obiektu). Wskazane doświadczenie w podobnej działalności. Mile widziane doświadczenie gastronomiczne. Oferta również dla osób, które chcą rozszerzyć bazę noclegową w Sudetach. W przypadku zaangażowania wyższego kapitału odpowiednia gratyfikacja z zyskach. Warunkiem nawiązania współpracy jest zamieszkanie w Karpaczu. Każdy biznes wymaga codziennego doglądania. Oferty współpracy proszę przesłać na karpaczpensjonat@poczta.fm

25.04.2014
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam, chce otowrzyc salon kosmetyczny  szukam wspolnika w osobie kosmetyczki

 

27.04.2014
wypowiedź: 1
*.62.sulika.net

Szukam wspólników na terenie całego kraju do franczyzy ,wyłacznośc na swój teren branża finasowa dochody miesięczne od 4000 tys zł,bardzo mała inwestycja 6000 tys zł jednorazowo ,serdzecznie zapraszam.

21.05.2014
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Szukam inwestora w branży medialnej (radio/internet). Projekt jest odpowiedzią na coraz to większe zainteresowanie ludzi tematyką pogody/meteo i zagrożeń związanych z gwałtownymi zjawiskami meteorologicznymi.

Szukam inwestora do wsparcia projektu radia internetowego o tematyce meteo.

10.08.2015
wypowiedzi: 2
*.ssp.dialog.net.pl

Znalezienie partnera w biznesie nie jest takie proste;/ Wiem coś o tym, szukałem długo. Całe szczeście są specjalne portale, w którym mozna azlaeść ciekawe oferty, na przykłąd tutajhttp://www.biznesoferty.pl/wspolpraca/, sam przeglądałem ostatnio i widziałem podobne. 

23.09.2016
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Teraz przy szukaniu inwestor dobrze zgłosis się do firm, które takich inwestorów u siebie szukaja. Chociaż jest to opcja raczej dla firm już działających a nie coś stylu "mam pomysł na super start-up"! Czymś takim zajmuje się np. allstreet, mają też super bloga - dużo merytoryki, więc polecam odwiedzić. Nie jest to też najkrótsza droga, ale jak już kogoś z kimś skontaktują, to jest całkiem spora szansa, że inwestor będzie zainteresowany tematem. 

25.09.2016
wypowiedzi: 125
*.greendata.pl

A jak szukam jakiegoś adwokata z Wrocławia do współpracy. Chodzi o kwestie prawa spółek - umowy cywilno-prawne itd. Jakieś typy?

26.09.2016
wypowiedzi: 3
*.zenmate.com

Szukasz firmy renomowanej i akredytowanych kredytu prywatnego, który daje szansę pożyczek czas życia. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w bardzo szybki i łatwy sposób Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną i beneficjenta pomocy, a my chętnie oferują pożyczki. Więc napisz do nas dzisiaj na: (fernandohenrietta@gmail.com), aby zastosować się do kredytu.

28.09.2016
wypowiedzi: 51
*.185.125.168.156.terrahost.no

@jan33, nie wiem dokładnie o jakie kwestie chodzi, ale dopytaj jeszcze tutaj: http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/adwokat-kancelaria-adwokacka-wroclaw-uslugi/

Z tego co wiem, to będzie w stanie pomóc w tego rodzaju usługach.

21.02.2018
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

Szukając inwestora, dobrze jest skierować swoje kroki do http://inwestycjekapitalowe.com/teaser-inwestycyjny-szukam-inwestora/ - niestety, prawdopodobieństwo znalezienia inwestora poprzez forum dyskusyjne jest niewielkie...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.