Forum: zapraszam do współpracy franczyzobiorcę z gastronomii - gastronomia 169

Rafał83 17.03.2014 *.77-255-98-215.adsl.inetia.pl

1

Posiadam lokal 200m2 na parterze w centrum miasta Wieliczka, bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym prowadzącym z szybu dla turystów do głównego parkingu kopalni soli (średnio jeden milion odwiedzających rocznie). Lokal w odległości 50 metrów od ww parkingu.

Wynajmę pod gastronomię. Mile widziany McDonald, KFC...

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.