Forum: E-papierosy - co sądzicie o biznesie? - art. spożywcze i przemysłowe 117

supermario 30.03.2014 *.apn-95-41-59-106.dynamic.gprs.plus.pl

31

Zwracam się do osób prowadzących ten bisines z pytaniem czy da się z tego wyżyć?Co sadzą o firmach z tej branzy reklamujących się na franchising.pl

Miben 06.02.2015 *.77-253-209-170.static.ip.netia.com.pl

1

Jak znajdziesz dobrą lokalizację to można jeszcze na tym zarobić. Koszt stoiska to jakieś 10.000 - 15.000 PLN. Zwraca się w 2-3 miecsiące. Są różne firmy, uważaj tylko na wSmokingWorld, bo dają najgorsze marże i mają najdroższe produkty, więc będziesz czekał 2-3 miesiące dłużej na zwrot. Biznes pewnie się kiedyś skończy jak w e-papierosy wejdą koncerny tytoniowe, bo każdy kto pali będzie chciał palić e-Marlboro czy e-L&M. Ale teraz jeszcze wszyscy sprowadzają wkłady z Chin i produkują liquid w garażu.

Tiga 09.02.2015 *.host-176-221-120-253.dynamic.mm.pl

1

Sprawdzona i renomowana marka GREEN SMOKE, produkty z gwarancja najwyższej jakości

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.