Forum: Forum Franczyzy w Poznaniu porażka 1475

Jarosław 28.04.2014 *.89-70-185-165.dynamic.chello.pl

17

Od kilku dni bombardują mnie reklamą fargów franczyzy w Poznaniu. rok temu byłem. Przejechałem ponad 450km i na miejscu stwierdziłem że straciłem zarówno czas i pieniądze. Porażka totalna. Wielka przestrzeń i kliku wystawców. Niestety moje prośby do firmy i innego portalu organizującego te targi o usunięcie mojego maila nic nie dają i w związku z tym piszę na tym forum. Proszę nie atakowac mnie reklamą swoich targów, gdyż nie jestem zainteresowany praz kolejny udziałem w tej słabej wystawie. Proszę o uszanowanie mojej woli i podejrzewam, że nie tylko mojej. Jeżeli się nie umie zorganizować targów, to się proszę za nie nie brać. Forum franczyzy w Poznaniu należy omijać szerokim łukiem. strata czasu.

GeorgeTM 29.04.2014 *.89-67-182-85.dynamic.chello.pl

44

A co się dziwisz. To tylko lokalne poznańskie forum franczyzy. Targi odbywają się od kilkunastu lat w październiku w Warszawie. Byłem, widziałem, nie żałuję.

marcint 03.05.2014 *.89-70-185-165.dynamic.chello.pl

5
Potwierdzam. Jedyne targi franczyzy, na których warto być to targi w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki. Pozostałe imprezy franczyzowe w Polsce nie zasługują na miano targów...Szkoda czasu i pieniędzy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.