Forum: Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników - edukacja 34

marke 30.06.2014 *.public-gprs517453.centertel.pl

1
Założyłem firmę szkoleniową. Jeszcze nie mamy zleceń, ale mam takie małe pytanie... Jak urozmaicić całodniowe czy nawet kilku dniowe szkolenia. Jakie zabawy dodające energii uczestnikom warto wykorzystać podczas szkoleń czy wieczornych spotkań?

Damiano18 01.07.2014 *.public-gprs458072.centertel.pl

8

Powiedz mi  w takim razie po co zakładałeś firmę szkoleniową skoro nie masz pojęcia nawet o podstawach ?

Jane 09.03.2018 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Jak się założyło firmę szkoleniową, ale nie rozplanowało się, co i jak to jest już mały problem

Anka.T 24.04.2018 *.212.244.185.28

4
Moim zdaniem fajnie zrobic jakieś zabawy integracyjne typu praca w grupie, rozwiązywanie jakichś zadanek - to zawsze fajnie ludzi skupia :)

Klara1 05.09.2018 *.public-gprs377654.centertel.pl

10
Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.