Forum: Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

30.06.2014
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Założyłem firmę szkoleniową. Jeszcze nie mamy zleceń, ale mam takie małe pytanie... Jak urozmaicić całodniowe czy nawet kilku dniowe szkolenia. Jakie zabawy dodające energii uczestnikom warto wykorzystać podczas szkoleń czy wieczornych spotkań?

01.07.2014
wypowiedzi: 8
*.centertel.pl

Powiedz mi  w takim razie po co zakładałeś firmę szkoleniową skoro nie masz pojęcia nawet o podstawach ?

02.08.2017
wypowiedzi: 9
*.138.168.217-rev.hti.pl

Wejdź np. na stronę www.mrug.pl jest to firma szkoleniowo-coachingowa, może się zainspirujesz. Oni na szkoleniach uczą przez zabawę - puzzle, gry, testy itp.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.