Forum: Mały biznes dla kobiety

19.08.2014
wypowiedź: 1
*.czeladz.vectranet.pl

witam, mam pytanie, a mianowicie szukam biznesu dla kobiety chciałbym zainwestować około 20 tys , chciałbym żeby jej zostało około 2-2,5 tys miesięcznie , przy elastycznych godzinach pracy , z góry dziękuję za pomoc, pomysły

07.09.2014
wypowiedzi: 36
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zależy co potrafi ta kobieta. Moja koleżanka na przykłąd otworzyła sklep z akcesoriami malarskimi. Mąż ma firmę budowlaną to jej trochę pomógł. teraz zatrudniła sprzedawcęna cały etat. Na pcozatku cięzko było, bo szukała dostawców. Ale od kiedy współpracuje z http://www.belton.pl , to nie narzeka na brak klientów. Zamawia u nich wałki, kuwety, siatki i przede wszystkim rączki malarskie - bo to jest producent rączek malarskich. Jest to polska firma z ugruntowaną pozycja na rynku, której towary sa wysokij jakości. Inna moja znajoma założyła mały salon kosmetyczny i prowadzi go z siostrą. Tak więc możliwości są, ale potzrebna jest wiedza i doświadczenie.

05.02.2017
wypowiedzi: 109
*.play-internet.pl

Radzę zajrzeć sobie tutaj http://www.rekowska.com . Propozycja jest nie tylko ciekawa, ale bardzo dochodowa. Oprócz wynagrodzenie jest jeszcze wiele bonusów. Kosmetyki Arbonne są doskonałej jakości, naturalne i wegańskie. Stają się w Polsce coraz bardziej popularne.

09.02.2017
wypowiedź: 1
*.242.59.243

pasmanteria, sklep zoologiczny, sklep z kosmetykami do włosów bądz typowo kosmetyczny, 

 

http://www.bezweryfikacji.pl

17.02.2017
wypowiedzi: 4
*.138.168.217-rev.hti.pl

Moja żona ma swoja firmę juz od prawie dwóch lat i jest zadowolona. Zajmuje  sie czyszczeniem wykładzin , dywanów, tapicerek itp. Kupiliśmy karcher, zatrudniliśmy mężczyznę do pomocy, bo to dośc ciężkie, ale to zależy od kobiety bo żona czasami jeżdzi sama. I jest zadowolona, sama decyduje w jakich godzinach przyjmie zamówienie, w jakich dniach. I na zarobki nie narzekamy, jak potrzeba nam więcej pieniążków to bierzemy więcej zleceń.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.