Forum: Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

16.05.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja firma jeżeli potrzebuję pomocyprawnej zawsze korzysta z tej kancelarii: ttp://www.adwokatpolacik.pl. Są na prawdę nieźli. Umowy które pomagają stworzyć zawsze mają "ręce i nogi". Z pewnością każdemu doradzają najlepiej, jak tylko potrafią, także uważam, że powinnaś skorzystać z ich usług ;)

29.05.2017
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

Z tego co się orientuję, to na pewno ta Kancelaria Poznań oferuje obsługę prawną firm. Mają szeroki zakres usług. Specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, dlatego też zapewniają kompleksowe rozwiązania.

27.06.2017
wypowiedź: 1
*.komster.pl

Polecam niezawodną kancelerię http://www.kancelaria-csp.pl/ . Pełen profesjonalizm usług. 

19.07.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od siebie mogę polecić tą kancelarię gabrielawieckowska.pl. Współpracuję z nią już parę ładnych lat i nie raz wyciągnęli mnie z kłopotów. Sądzę że mają spore doświadczenie jeśli chodzi o negocjacje itd. Konsultacje przeprowadzaj online więc jeśli ktoś byłby zainteresowany śmiało może do nich pisać :)

10.08.2017
wypowiedzi: 47
*.181.117.18

A ja za to od siebie mogę polecić Pana Andrzeja od http://adwokat-markowicz.pl/ . Obsługuje on klientów z całej polski, więc nie musisz się przejmować tym, że nie jest on z Poznania. To bardzo dobry prawnik specjalizujący się w kilku dziedzinach. I nie ma dla niego znaczenia to, że jesteś osobą prywatną czy całym przedsiębiorstwem. Każda sprawa jest dla niego równie cenna

22.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę że ten adwokat http://www.adwokatpolacik.pl jest w stanie ci pomóc. Specjalizuje się w negocjacjach umów, dbaniu o ich poprawność itd. Czasami korzystam z jego usług przy podpisywaniu nowych, dużych umów. Skontaktuj się z nim to ci powie co i jak ;)

09.11.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź zobacz na tą kancelarię kbg-adwokaci.pl. Są najlepsi w mieście, na pewno ułatwią ci ogarnięcie tej sytuacji. Mogę ci powiedzieć że wszsytko przygotują tak żebyś wygrał ;)

10.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mogę z doświadczenia życiowego poradzić ci annaksen.pl. Pewnie trafiony w 10tke dla Ciebie, no ale sprawdź samodzielnie ;) W każdym razie moja firma korzysta z jej usług i jesteśmy zadowoleni 

14.11.2017
wypowiedzi: 5
*.jmdi.pl

Mój kolega natomiast skorzystał z usług http://kancelariapawelczak.pl/zespol/ i bez problemu wyszedł ze zwycięską dłoniom z sali sądowej. 

06.12.2017
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Jeśli chodzi o dobrego negocjatora i prawnika to w Poznaniu mogę polecić http://www.kancelariagazda.pl/index.php/specjalizacja/wywlaszczenia wiem, że zajmują się nie tylko wywłaszczeniami ale także skutecznie walczą z odzyskiwaniem nieruchomości w trudnych tematach

10.01.2018
wypowiedzi: 5
*.jmdi.pl

Mój znajomy natomiast korzystał z pomocy http://kancelariapawelczak.pl/. Kancelaria mieśc isię w centurm Pruszkowa. Myślę, że to dobra alternatywa dla osób pochodzących z tamtych rejonów.

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Korzystałem z usług prawnika: https://www.kancelaria-walterowicz.pl z Poznania i również polecam

17.01.2018
wypowiedzi: 6
*.228.233.86

Polecam kancelarię Agaty Koschel http://koschel-kancelaria.pl/ - sam korzystałem przy przesształceniach w spółce, a później również przy negocjacjach i umowach. Polecam! 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.