Forum: Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

  • strona:
  • 1
  • 2
16.09.2014
wypowiedzi: 184
*.centertel.pl

Szukam prawnika z Poznania, który zajmuje się negocjowaniem, przygotowywaniem projektów i zawieraniem umów.

17.09.2014
wypowiedzi: 45
*.centertel.pl

Zajrzyj do Kancelarii Pawła Sangowskiego. Z tego co mi wiadomo to zajmuje się takimi sprawami. Ma doświadczenie (20 letnie), działa w nieszablonowy sposóbi jest efektywny.

19.09.2014
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

 

Proszę o kontakt w sprawie zamieszczonego ogłoszenia pod numerem telefonu 692424341.

Pozdrawiam

Renata Walkowska

Prawnik

22.09.2014
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Przepraszam za pomyłkę. Radca Prawny Sangowski ma oczywiście na imię Rafał. Tu jest jego strona i dane kontaktowe http://www.sangowski.com/pl/

15.10.2014
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chętnie doradzę Kancelarię Prawną Mec. Karolina Korkowska-Krokos lecz z Inowrocławia posiada również biuro w Bydgoszczy. Mam informację, że bez problemu może przyjechać  na spotkanie z klientem do innego miasta. Jestem przedsiębiorcą i na stałe współpracuję z Kancelarią. Pani Mec.to młoda i energiczna osoba z ogromną wiedzą. Wszystkie tematy poprowadzone zostały na moją korzyść. Specjalizuje się w tematyce gospodarczej. Rewelacja! Gorąco polecam!!!!!!!!!

 

06.10.2015
wypowiedź: 1
*.promax.media.pl

Wiem, ze bardzo dobrzy w ogarniania umów gospodarczych i w negocjacjach biznesowych sa adwokaci z Kancelarii Stachowiak & Koscielska z Poznania (www.stachowiak-koscielska.pl). Ja korzystałem z usług mecenasa Marcina Stachowiaka, robił dla mnie umowę spółki i doradził kilka naprawde innowacyjnych rzeczy. Pierwszy raz korzystałem z usług tak dobrego prawnika i zobaczyłem co to znaczy prawdziwy profesjonalizm. 

02.03.2016
wypowiedź: 1
*.static.chello.pl

Radca Prawny Krystyna Klita z pewnością doradzi najlepiej, jak tylko potrafi. Od dłuższego czasu jestem jej klientką i nie mogę narzekać ;)

20.04.2016
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Poznania znam tylko www.jp-adwokaci.pl i myślę, że więcej prawników nie trzeba szukać w tym regionie.

11.05.2016
wypowiedź: 1
*.179.143.114

Jeśli aktualne to serdecznie polecę http://www.klita.com.pl/ Pozdrawiam!

20.05.2016
wypowiedzi: 47
*.dynamic-ra-9.vectranet.pl

W takim przypadku tylko raz korzystałam z usług kancelarii prawniczej, lecz znajduje się w Zabrzu: Kancelaria-Kalamala

Mogę śmiało polecić, potwierdzili swoje kwalifikacje.

24.05.2016
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

Ja korzystałam z usług Dariusza Staniszewskiego i jestem zadowolona. Umowy wreszcie miały ręce i nogi, a nie stek paplaniny, której potem Klienci nie chcieli podpisywać.

03.07.2016
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

W Poznaniu jest kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski. Myślę, że tam warto szukać pomocy. Znajduje się na Dominikańskiej. Specjalizują się w różnych gałęziach prawa, w tym tworzeniu i reogranizacji firm czy windykacji należności. Obsługują na pewno firmy.

28.07.2016
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Kancelaria Engelgardt jest bardzo w porządku. Korzystam z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń, więc polecam ich ze swojego dobrego doświadczenia.

02.08.2016
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Uważam, że na tej stronie znajduje się ciekawa oferta kancelarii. Uważam, że warto skorzystać z ich usług. Specjalizują się w prawie gospodarczym, więc mają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również doświadczenie w tej dziedzinie.

23.03.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Jeśli chodzi o sprawdzoną kancelarię to mogę Ci polecić tych specjalistów od prawa.

30.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Koło Poznania funkcjonuje adwokat wągrowiec , który jest naprawdę dobrym specjalistą. Korzystałem z jego usług już wielokrotnie i zawsze pomagał mi rozwiązać wszystkie sprawy związane z prawem. Także polecam odezwać się do niego, na pewno wyjasni Ci wszystkie niejasności i zaoferuje pomoc. 

31.03.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pawnik w fimie jest bardzo przydatną osobą, moim zdaniem warto :) 

07.04.2017
wypowiedzi: 31
*.play-internet.pl

W Poznaniu znam Stypułę chociażby. U niego parę razy zamawiałem opinie na temat umów i jeszcze źle na jego poradach nie wyszedłem. Duża wiedza, kompetentny i życzliwy człowiek. Jeśli chodzi o cały zakres usług to na stronie http://adwokat-stypula.pl jest trochę więcej informacji.

10.05.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że pomoże Ci adwokat warszawa. Nie zawsze warto szukać kogoś blisko. Do dobrego specjalisty warto się przejechać. W końcu od tego zależy powodzenie naszej sprawy.

12.05.2017
wypowiedzi: 7
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Moja znajoma korzystała z ich pomocy http://www.pierog.pl powinno Ci się przydać. Profesjonalna opieka prawna to podstawa w firmie. Często się zdaża że dopiero ludzie po fakcie madrzeją i wtedy sięgają po pomoc prawną. 

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.