Forum: Franczyza sklepów z alkoholem - art. spożywcze i przemysłowe 117

MaciejR 23.09.2014 *.ip-46-45-78-172.ksiezyc.pl

1

Witam, chciałbym zwrócić się o pomoc w ocenie propozycji jaką zaproponowała mi firma mająca sklepy z alkoholem.

Dyrektor Franczyzy w danym regionie, firma raczej nie znana właściciel miał 6 sklepów ale postanowił je zamknąć i powoałć spółkę franczyzową i otwierać punkty w całej Polsce poprzez tzw Dyrektorów. Musiałbym otworzyć własną działalność, opłacić kaucję oraz opłatę licencyjną, odbyć szkolenie a następnie pozyskiwać klientów franczyzowych oraz jak tylko będę chciał otworzyć swój sklep bądź sklepy franczyzowe.

Koszt opłaty licencyjnej oraz kaucji to 10tyś netto, firma udostępnia know-how oraz załatwia kredyt kupiecki dla nowego franczyzobioryc. Otwarcie sklepu dla potencjalnego klienta to koszt około 20tyś i jest to koszt całkowity.

Mają to być ładnie, schludnie wyglądające sklepy z alkoholem i tytoniem.

Co o tym myślicie.

mauro 16.10.2014 *.bmj17.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

Czy na alkoholowe sklepy, dają dotacje z UP?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.