Forum: Biuro rachunkowe

03.09.2017
wypowiedzi: 4
*.cgn.dynamic.surfer.at

Możesz spróbowac sam rozliczać firmę.

06.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja Ci mogę polecić księgowość gorzów wielkopolski.

Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Zawsze mam wszystko poogarniane jak trzeba i sporo zaoszczędzonego czasu.

13.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mogę polecić to biuro rachunkowe lublin

Korzystam z ich usług od dawna i jestem bardzo zadowolny. Sporo więcej czasu mam dzięki nim. Polecam.

15.09.2017
wypowiedzi: 37
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Biuro rachunkowe jako biznes przy takiej konkurecji - bez klientów zdaje się być odważnym krokiem. Jeśli chodzi o wybór biura rachunkowego względem księgowości online to uważam, że zawsze wtedy, gdy do rozliczenia są różnego typu transakcje warto inwestować we współpracę z biurem. Całkiem ciekawie temat opisano tutaj http://www.aktyw.opole.pl/przydatne-informacje/109-przedsiebiorco-dlaczego-warto-zainwestowac-w-uslugi-biura-rachunkowego.html

19.09.2017
*.strzyzowski.net

Jeśli mowa o Lubelszczyźnie to mogę polecić także to biuro podatkowe z Lublina Rozliczają moją księgowość już od jakiegoś czasu i zawsze wszystko jest zrobione w terminie, na czym najbardziej mi zależy.

20.09.2017
wypowiedzi: 25
*.181.117.18

Adames, zakład w którym pracuje korzysta z pomocy biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/hr-payroll/ Na rynku usług księgowych panuje bardzo duża konkurencja. Dzięki niej silna presja wywierana jest zwłaszcza na cenniki tego rodzaju podmiotów, co bez wątpienia jest bardzo korzystne dla przedsiębiorców. Nie można jednak zapominać o tym, że niska cena nie zawsze oznacza odpowiednią jakość świadczonych usług. Oprócz ceny podczas wybierania biura rachunkowego należy też zwrócić uwagę na inne aspekty, a zwłaszcza na rzetelność prowadzenia dokumentacji i rozliczeń oraz zakres oferowanych usług. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z biurem księgowym jest długość oraz zakres merytorycznego wsparcia. Koniecznie trzeba więc sprawdzić w jakich godzinach i za pomocą jakich kanałów komunikacji biuro jest dostępne dla swoich klientów. W tym wypadku najlepiej jest wybrać firmę, która elastycznie dostosowuje się do potrzeb klienta, dzięki czemu może on w każdej chwili uzyskać odpowiednie wsparcie.

20.09.2017
wypowiedzi: 2
*.wtvk.pl

Ja staram się samodzielnie sobie wszystko prowadzić ;) Wykonywanie przelewów znacznie ułatwia mi strona https://bm.pl/#!/platnosci . Przypomina mi o wszelkich rachunkach do zapłacenia, dzięki czemu nie muszę sobie tym zaprzątać glowy ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.