Forum: Biuro rachunkowe

03.09.2017
wypowiedzi: 4
*.cgn.dynamic.surfer.at

Możesz spróbowac sam rozliczać firmę.

06.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja Ci mogę polecić księgowość gorzów wielkopolski.

Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Zawsze mam wszystko poogarniane jak trzeba i sporo zaoszczędzonego czasu.

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mogę polecić to biuro rachunkowe lublin

Korzystam z ich usług od dawna i jestem bardzo zadowolny. Sporo więcej czasu mam dzięki nim. Polecam.

15.09.2017
wypowiedzi: 48
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Biuro rachunkowe jako biznes przy takiej konkurecji - bez klientów zdaje się być odważnym krokiem. Jeśli chodzi o wybór biura rachunkowego względem księgowości online to uważam, że zawsze wtedy, gdy do rozliczenia są różnego typu transakcje warto inwestować we współpracę z biurem. Całkiem ciekawie temat opisano tutaj http://www.aktyw.opole.pl/przydatne-informacje/109-przedsiebiorco-dlaczego-warto-zainwestowac-w-uslugi-biura-rachunkowego.html

 

19.09.2017
wypowiedzi: 2
*.strzyzowski.net

Jeśli mowa o Lubelszczyźnie to mogę polecić także to biuro podatkowe z Lublina Rozliczają moją księgowość już od jakiegoś czasu i zawsze wszystko jest zrobione w terminie, na czym najbardziej mi zależy.

20.09.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Adames, zakład w którym pracuje korzysta z pomocy biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/hr-payroll/ Na rynku usług księgowych panuje bardzo duża konkurencja. Dzięki niej silna presja wywierana jest zwłaszcza na cenniki tego rodzaju podmiotów, co bez wątpienia jest bardzo korzystne dla przedsiębiorców. Nie można jednak zapominać o tym, że niska cena nie zawsze oznacza odpowiednią jakość świadczonych usług. Oprócz ceny podczas wybierania biura rachunkowego należy też zwrócić uwagę na inne aspekty, a zwłaszcza na rzetelność prowadzenia dokumentacji i rozliczeń oraz zakres oferowanych usług. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z biurem księgowym jest długość oraz zakres merytorycznego wsparcia. Koniecznie trzeba więc sprawdzić w jakich godzinach i za pomocą jakich kanałów komunikacji biuro jest dostępne dla swoich klientów. W tym wypadku najlepiej jest wybrać firmę, która elastycznie dostosowuje się do potrzeb klienta, dzięki czemu może on w każdej chwili uzyskać odpowiednie wsparcie.

20.09.2017
wypowiedzi: 4
*.wtvk.pl

Ja staram się samodzielnie sobie wszystko prowadzić ;) Wykonywanie przelewów znacznie ułatwia mi strona https://bm.pl/#!/platnosci . Przypomina mi o wszelkich rachunkach do zapłacenia, dzięki czemu nie muszę sobie tym zaprzątać glowy ;)

25.09.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Tak to prawda, lepiej podjąć współpracę z biurem rachunkowym zajmującym się usługami kompleksowo - w moim przypadku wybór padł na biuro w Katowicach KFK EXPERT http://kancelaria-expert.pl Jak dla mnie rewelacja mam zarówno obsługę księgową jak i podatkową. 

19.10.2017
wypowiedzi: 46
*.dynamic.chello.pl

Tylko czy chcesz działać w jakiejś sieci? Nie lepiej byłoby Ci otworzyć coś w pełni Twojego (biznesu, w którym nikt nie będzie narzucać Ci jak pracować)? Chcąc założyć własne biuro rachunkowe, niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiednie oprogramowanie, które ułatwi Ci rozliczanie klientów. Godne uwagi jest http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe które można przetestować zupełnie za darmo!

20.10.2017
wypowiedzi: 23
*.CNet.Gawex.PL

Znalazłam bardzo ciekawy artkuł na ten temat na tej . Polecam, bo naprawde warto się zapoznać z niekórymi informacjami. Na przykłąd na temat bezrobocia.

20.10.2017
wypowiedzi: 87
*.dynamic.chello.pl

akurat ta branża to chyba lepiej swój biznes?  bo jak chodzi o franchising to nie przychodzi mi żadna nawa firmy do głowy... 

02.11.2017
wypowiedzi: 21
*.icpnet.pl

Próbuję sama ogarnąć wszystko, ale nie jest to takie proste i czasem posiłkuję się pomocą profesjnalistów. Wolę nie ryzykować, bo jednak jest to duża odpowiedzialność. Już raz szukałam w całej papierologii jednego grosza, masakra. Też tak macie, że zarywacie czasem pól nocy na tych rozliczeniach? Na szczęscie znalazłam fajne patenty na bolący kręgosłup na [url]http://www.pou.pl/jak-unikac-bolu-kregoslupa-pracujac-przy-komputerze/[/url] i daję radę. Co by nie powiedzieć, prowadzenie własnego biznesu bywa wyczerpujące. 

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze w takich kwestiach wypada księgowość białystok. Mi się podoba ich podejście do cyfryzacji i prowadzenia wszystkiego online. Normalna rachunkowość to już przeżytek.

08.11.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Wiele jest teraz biur rachunkowych, więc to nie problem, żeby z jakimś rozpocząć współpracę. Pytanie tylko, z którym warto? Na https://abcporady.pl/biura-rachunkowe-w-slaskiem-ktore-popularne-w-najwiekszych-miastach/ jest opisanych kilka popularnych biur ze Śląska, warto porównać ich oferty.

10.11.2017
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Chyba najlepiej wybrać biuro rachunkowe polecone przez znajomych, którzy prowadzą działalność. Ja korzystam właśnie z usług biura księgowego http://biuro-wawrzynek.pl/ z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowlony. Wszystkie księgowe sprawy załatwione w terminie, ja tylko zbieram faktury i dowożę. 

14.11.2017
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Ja bym wybrała biuro rachunkowe, dlatego że takie rozwiązanie jest dużo tańsze i bardziej praktyczne. Podpisujesz z takim biurem umowę i później oni reprezentują cię w większości spraw, więc ty nie musisz poświęcać na to czasu.
Zobacz sobie to biuro rachunkowe w Katowicach http://plus.katowice.pl/- znajdziesz tam pełen wachlarz usług księgowo-finansowych, a ponadto na ich stronie jest cennik. Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystkie sprawy są rzetelnie i terminowo załatwiane. 

23.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli poszukujesz biur rachunkowych oraz informacji w tej tematyce, odwiedź stronę http://rachunkowosc.slask.pl/. Strona prezentuje podstawowe wiadomości m. in. o rozliczeniach podatkowych, sprawozdaniach finansowych, fakturach korygujących, usługach rachunkowych, a także podpowiada, ile korzyści daje pozyskanie rekomendacji.Polecam!

Amelia

23.11.2017
wypowiedzi: 4
*.ap-media.pl

a nie lepiej otworzyć własne biuro, zamiast iść we franczyzę? poczytaj choćby tu http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe na początku na pewno nie będzie kolorowo-nigdzie przecież nie jest, ale lepiej robić na siebie samego i mieć większą satysfakcję niż całe życie podporządkowywać się cudzym zasadom

25.11.2017
wypowiedź: 1
*.tel.tkb.net.pl

Jeżeli planujesz założenie firmy i szukasz biura rachunkowego to zobacz ofertę - http://partner-gospodarczy.pl/. Firma oferuje szeroki zakres usług.

29.11.2017
wypowiedź: 1
*.174.35.192

Nie znam takiej franczyzy. Ale jeśli chcesz otwierać własne biuro, to pamiętaj, że czasy się trochę zmieniły i dobrze mieć w ofercie również pomoc online. Zobacz sobie jak to rozwiązało np. tax care, Pod tym adresem masz opis jak to wygląda w praktyce. Powodzenia !

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.