Forum: Jak pozycjonować stronę internetową? - usługi dla biznesu 62

kunas 04.11.2014 *.agsh181.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Pozycjonowanie jest jednym z najbardziej skutecznych form reklamy. Dzięki wypozycjonowaniu strony internetowej jest ona łatwiej dostępna i klient szybciej na nią trafi. Polecam seo-z.pl, który mówi dokładnie o tym, na czym polega takie pozycjonowanie i jakie przynosi skutki. Warto sprawdzić jeśli zależy Wam na pozyskaniu większej ilości klientów.

MiWi 04.11.2014 *.ijq162.internetdsl.tpnet.pl

164

Ciągle jedną ze skutecznych technik pozycjonowania jest zamieszczanie linków do swojej strony na forach ;)

Wolski1970 03.01.2015 *.89-187-225-2.internetia.net.pl

1

MiWi to co napisaleś nazywa się Link Building czyli zdobywanie linków na forach i komentarzach blogów itp. Macie racje, że pozycjonowanie jest jedną z najskutecznejszych form reklamy strony.

Ale, żeby pozycjonowanie było skuteczne trzeba je robić prawidłowo i solidnie. Ja nie mam czasu na pozycjonowanie, dlatego zlecam to firmie Grafpa z Krakowa. Jest rzetelna i co najważniejsze skuteczna. moja strona pnie sie w góre a moim celem jest, żeby znalazła się w top 10 w Google.

Ala Maćkiewicz 21.01.2015 *.5.cebit.com.pl

6

Tworzenie zaplecza z linkami jest bardzo ważne, ale firmy często postępują przy tym jak zwykli spamerzy. Pozycja w wyszukiwarce przestaje być już tylko wynikiem dużej ilości linków, teraz ważny jest content i to że strona ma być przyjazna dla ludzi nie dla bootów. Zapraszam do naszej agencji. Zajmujemy się kompleksową obsługą e-marketingową, w tym również pozycjonowaniem. Nasze działania w tym kierunku są bezpieczne, długofalowe i eteyczne dzięki czemu wypracowana pozycja jest wartościowa dla klientów firm, które obsługujemy.

Martyna Mar 29.01.2015 *.ip-37-248-254-70.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

2

Czy ktoś zna się na pozycjonowaniu stron w sposób bezpieczny? Nie zależy mi na szybkim efekcie polegającym na wpisywaniu linków tylko na bezpiecznym, długofalowym i skutecznym budowaniu pozycji. Mogę poświęcić nawet pół roku, ale chcę żeby było to wykonane fachowo, profesjonalnie i trwale. Jakaś agencja, która daje dobry content do tekstów seo, odpowiednie linkowanie i tak dalej. Pozycjonowanie stron internetowych to długotrwały proces i chciałabym znaleźć kogoś kto naprawdę siedzi w temacie i umie to zrobić fachowo i uczciwie. Znacie kogoś takiego?

Henryk 04.02.2015 *.89-74-4-182.dynamic.chello.pl

1

Ja ostatnio również rozglądałem się za firmą do pozycjonowania, rozmawiałem z wieloma osobami i kilka razy, co najmniej, przewinęła mi się nazwa Testimo, słyszałem, że robią porządne, bezpieczne pozycjonowanie, poszukałem i przyznam, że ich oferta wygląda ciekawie. Czy ktoś może z nimi pracował już i mógłby się podzielić opinią?

karol_f 05.02.2015 *.89-71-169-113.dynamic.chello.pl

2

Pozycjonowanie to nadal jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie wartościowego ruchu do strony internetowej. Agencji, które się w tym specjalizują jest mnóstwo i trudno wyłowić w tym gąszczu ofert najatrakcyjniejszą. Jeżeli, szukacie firmy, zajmującą sie pozycjonowaniem stron zapytajcie o ofertę na stronie MarketingAD. Zapraszamy.

afaktury 07.02.2015 *.host-176-221-120-146.dynamic.mm.pl

10

Warto takie firmy przepytać jakie metody pozycjonowania stosują. Jeśli są to działania z rodzaju Black-SEO to może się skończyć filtrem na domenę.

rucinsky 13.02.2015 *.e93-50.icpnet.pl

3

Co do wypowiedzi poprzednika odnośnie black seo - to nie masz pojęcia kolego o czym mówisz zdaje się :) każde umieszczenie linka z premedytacją to już black seo dla google... a bana można dostać za dosłownie 1 link w stopce. Po prostu trzeba to robić profesjonalnie a tezy agencji pozycjonujących jakoby korzystały tylko z metod white seo to ściema :) to tylko i wyłącznie nazwa handlowa w tej chwili na potrzeby pozyskania klienta...

Piotr Benet 17.02.2015 *.host-176-221-121-124.dynamic.mm.pl

48

Sam od jakiegoś czasu samodzielnie pozycjonuję sklep internetowy. Nie byłem zadowolony z usług firm pozycjonujacych na jakie do tej pory trafiłem. Wydawało się,ze jedynie brały ode mnie pieniądze a efekty były mierne.

Bartek Falkowski 02.03.2015 *.5.cebit.com.pl

1

Zna ktoś firmę dla której profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych nie jest problemem? Szukam sprawdzonej firmy do pozycjonowania prostej strony.

zuzia.gola 08.04.2015 *.ablu215.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Moim zdaniem warto zainwestować w kampanie internetową reklamową np. adwords. Zawsze więcej osób obejrzy naszą stronę i może będzie zainteresowany naszymi usługami lub produktami. Moim zdaniem jest ona bardzo korzystna dla wszystkich.

Lucja 27.05.2015 *.host188117128163.moab.static.3s.pl

1

Jeśli chodzi o dobrą firmę pozycjonującą to mogę polecić Invisio. W zależności od potrzeb dopasują indywidualną ofertę. Znajomy korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali.

KarolMC 16.06.2015 *.public-gprs516307.centertel.pl

3

Czy ktoś z was zajmował się samodzielnym pozycjonowaniem strony? Możecie polecić jakieś wartościowe miejsce w sieci, gdzie znajdę żetelne informacje z zakresu SEO? Bardzo proszę o wasze opinie :)

tomaasz 17.06.2015 *.89-74-139-171.dynamic.chello.pl

44

Nawet, jeżeli masz jako takie pojęcie o pozycjonowaniu, lepiej będzie skorzystać z pomocy agencji marketingowej. Pozycyjnowanie do długi i żmudny proces, a bez odpowiedniej wiedzy można przynieść więcej szkód niż pożytku.

KarolMC 17.06.2015 *.public-gprs516518.centertel.pl

3

tomaasz, a czy sprawa ma się podobnie z optymalizacją? Bo zaczęłam coś grzebać przy swojej stronce i na własną rękę optymalizować niektóre elementy, może w tym temacie ktoś może coś polecić :)

Robotocki 17.06.2015 *.public-gprs516445.centertel.pl

2

KarolMC z optymalizacją jest nieco prościej ;) Tu faktycznie wiele rzeczy można poprawić na własną rękę. Wpisz w Google optymalizacja + element który cię interesuje, a na pewno znajdziesz tonę informacji. Ja osobiście korzystam z bloga Księga Pozycjonera. Stosuję się do wskazówek i działa wszystko jak trzeba.Nie wiem, które elementy dokładnie cię interesuję, ale przeczytaj sobie artykuł o takich podstawach.

Bartek Damek 19.06.2015 *.public-gprs516432.centertel.pl

1

Zgadzam się w 100%. Optymalizacja to zdecydowanie prostszy zabieg niż pozycjonowanie. Samodzielnym pozycjonowaniem bez odpowiedniej wiedzy i zaplecza można sobie zazwyczaj zaszkodzić, a nie pomóc. Pamiętaj też, że niektóre skutki są ciężkie do odwrócenia. Tutaj zdecydowanie lepiej zdecydować sie na pomoc profesjonalnej firmy. Wracając do optymalizcji może ona przynieść bardzo dobre efetky dla widoczności strony w wyszukiwarce. Właśnie na Księdze Pozycjonera, tak jak wspomniał mój przedmóca, znajdziesz kompendium wiedzy o opttymalizacji, które z pewnością rzuci trochę światła na SEO.

królowa_elza 28.06.2015 *.ip-5-172-238-239.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

60

Pozcyjonowanie stronradzę zlecić agencji. To już nie chodzi o to, że możesz coś zrobić źle. Ale sama optymalizacja i linki nie wystarczą. Tu niestety jest jeszcze potrzebna siła linkowania z zaplecza jakie posiadają agencje. Konkurencja jest duża i nawet Twoje zaangażowanie może tu nie wystarczyć. Opłaty w takich agencjach nie są aż tak wyskokie. Trzeba tylko dobrze podpisać umowę. Ale skoro znasz się na tym temacie odrobinę to na pewno taką umowę dobrze wybierzesz.

pawa 08.07.2015 *.host-79.133.203.130.citimedia.pl

11

Dobrym sposobem na pozycjonowanie stron może być również pozycjonowanie w mapie Google i optymalizacja profilu w Google+, efekty są niesamowite i szybsze od typowego pozycjonowania. Jest to niezbędne gdy promocja firmy w internecie ma przynosić znacznie skuteczniejsze dotarcie potencjalnych klientów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.