Forum: Gdzie przenocować w stolicy pracowników?

26.11.2014
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Szukam jakiegoś fajnego hotelu, gdzie moi pracownicy mogliby przzenocować podczas wyjazdu. Zależy mi na tym, żeby była tam od razu restauracja i koniecznie parking. Możecie coś polecić?

26.11.2014
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Poszukaj im w necie jakiegoś hotelu pracowniczego? Tam w markach chyba jakiś jest - ale musisz ewentualnie poszukać po Google.

Za całkiemn nieduże pieniądze możesz również wynająć noclegu w Hotelu Aramis lub Atos. Ten drugi jest niewiele droższy więc może tam ich zakwateruj.

22.01.2015
wypowiedzi: 2
*.190.233.151

Ja korzystam z mobilnej bazy noclegowej i jestem zadowolona, więc może również do niej zaglądnij :) Bardzo wiele fajnych noclegów, w całej Polsce. 

09.03.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Możesz poszukać czegoś ciekawego na stronie http://www.qtravel.pl/

To wyszukiwarka wycieczek, lotów, ale także hoteli i innych miejsc noclegowych. Myślę, że z powodzeniem możesz tam znaleźć hotel dla pracowników. Ofert jest sporo, więc bez problemu coś wybierzesz. A jeśłi nie to również na innych stronach z pewnością znajdziesz różne propozycje. Ja sam nigdy nie miałem potrzeby wynajmowania hotelu w Warszawie, więc nie polecę ci żadnego konkretnego.

09.03.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Przepraszam, odpowiedziałem nie w tym temacie, co trzeba :)

09.03.2015
wypowiedzi: 9
*.static.ip.netia.com.pl

Polecam hotel Sadyba Wilanów, bardzo łądny wystrój i dobra obsługa. Myślę, że będzie dla ciebie odpowiedni. Dołączam link http://www.favore.pl/213998_hotel-nocleg-apartament-warszawa-mazowieckie.html

15.02.2016
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomyśl o wynajęciu pokoi pracowniczych, to dużo tańsze niż hotel i bardziej wygodne rozwiązanie. W moim mieście wiele osób korzysta z takiego rozwiązania, i wszyscy są zadowoleni.

29.02.2016
wypowiedzi: 7
*.ipvnow.com

Dziwne, że wielu ludzi nie zna tak świetnego rozwiązania jakie oferują tutaj: https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-podlaskie Wybierasz tylko województwo lub konkretne miejsce i masz na tacy podane kilkadziesiąt opcji wraz z opisem, galerią, ofertą, cennikiem adresem itd. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu.

13.11.2016
wypowiedzi: 50
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wprawdzie nie w samej stolicy a 7km od niej, ale naprawdę godne uwagi miejsce - Willa Zagórze - http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html. Sale szkoleniowe, restauracja i hotel. Wszystko co potrzeba do organizacji szkolenia czy konferencji. Cenowo też nie liczą sobie dużo.

14.11.2016
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

A może sprawdz na noclegowo.pl czy jakoś tak? Jest sporo fajnych wyszukwiarek noclegów na terenie całego kraju, a ta chyba jest moją ulubioną.

16.03.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Poszukaj sobie poprzez wyszukiwarkę noclegów, sama tam znalazłam rewelacyjny nocleg w samym centrum Katowic, który zdecydowanie polecam :)

25.05.2017
wypowiedź: 1
*.42.188.158

Idealnym miejscem na podróże służbowe w Warszawie są apartamenty Solatium Booking (www.solatiumbooking.pl). Dwu, trzypokojowe apartamenty bez problemu pomieszczą klika osób. Apartamentów jest kilka, położone obok siebie, a więc pokoi dużo. Ładnie urządzone, jest parking, darmowi internet. Zdarzało mi się przebywać tam przez kilka dni w ramach podróży służbowej. W jednym apartamencie siedzieliśmy my, a w drugim koleżanki z pracy.

02.06.2017
wypowiedzi: 5
*.zapnet-isp.net

Myślę, że warunki muszą być dobre. Sprawdź hostele niedaleko miejsca docelowego
 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.