Forum: Gdzie przenocować w stolicy pracowników? - turystyka i hotele 33

Tycjan 26.11.2014 *.185.74.84.49

33

Szukam jakiegoś fajnego hotelu, gdzie moi pracownicy mogliby przzenocować podczas wyjazdu. Zależy mi na tym, żeby była tam od razu restauracja i koniecznie parking. Możecie coś polecić?

Mścisław Bystrzanowski 26.11.2014 *.user-109-243-100-214.play-internet.pl

14

Poszukaj im w necie jakiegoś hotelu pracowniczego? Tam w markach chyba jakiś jest - ale musisz ewentualnie poszukać po Google.

Za całkiemn nieduże pieniądze możesz również wynająć noclegu w Hotelu Aramis lub Atos. Ten drugi jest niewiele droższy więc może tam ich zakwateruj.

Paulina Marlena 22.01.2015 *.81.190.233.151

2

Ja korzystam z mobilnej bazy noclegowej i jestem zadowolona, więc może również do niej zaglądnij :) Bardzo wiele fajnych noclegów, w całej Polsce.

galos 09.03.2015 *.78-10-140-254.static.ip.netia.com.pl

9

Polecam hotel Sadyba Wilanów, bardzo ładny wystrój i dobra obsługa. Myślę, że będzie dla ciebie odpowiedni. Dołączam link http://www.favore.pl/213998_hotel-nocleg-apartament-warszawa-mazowieckie.html

Tycjan 09.03.2015 *.185.74.84.49

33

Możesz poszukać czegoś ciekawego na stronie http://www.qtravel.pl/

To wyszukiwarka wycieczek, lotów, ale także hoteli i innych miejsc noclegowych. Myślę, że z powodzeniem możesz tam znaleźć hotel dla pracowników. Ofert jest sporo, więc bez problemu coś wybierzesz. A jeśłi nie to również na innych stronach z pewnością znajdziesz różne propozycje. Ja sam nigdy nie miałem potrzeby wynajmowania hotelu w Warszawie, więc nie polecę ci żadnego konkretnego.

Tycjan 09.03.2015 *.185.74.84.49

33

Przepraszam, odpowiedziałem nie w tym temacie, co trzeba :)

ostrowiecc16 15.02.2016 *.edl241.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

Pomyśl o wynajęciu pokoi pracowniczych, to dużo tańsze niż hotel i bardziej wygodne rozwiązanie. W moim mieście wiele osób korzysta z takiego rozwiązania, i wszyscy są zadowoleni.

kopera 14.11.2016 *.212.191.4.215

5

A może sprawdz na noclegowo.pl czy jakoś tak? Jest sporo fajnych wyszukwiarek noclegów na terenie całego kraju, a ta chyba jest moją ulubioną.

Ewa Witkowska 25.05.2017 *.94.42.188.158

1

Idealnym miejscem na podróże służbowe w Warszawie są apartamenty Solatium Booking (www.solatiumbooking.pl). Dwu, trzypokojowe apartamenty bez problemu pomieszczą klika osób. Apartamentów jest kilka, położone obok siebie, a więc pokoi dużo. Ładnie urządzone, jest parking, darmowi internet. Zdarzało mi się przebywać tam przez kilka dni w ramach podróży służbowej. W jednym apartamencie siedzieliśmy my, a w drugim koleżanki z pracy.

alicjaala 02.06.2017 *.94-154-31-130.zapnet-isp.net

5

Myślę, że warunki muszą być dobre. Sprawdź hostele niedaleko miejsca docelowego

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.