Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić? - usługi dla biznesu 62

gumis123 18.12.2014 *.user-164-127-111-126.play-internet.pl

10

Jak w temacie, jakie gadżety zamówić i gdzie? Może macie jakieś pomysły? Kubki i długopisy odpadają - takie gadżety już zamawiałem. Chodzi mi o jakieś drobiazgi, przedmioty codziennego użytku.

Mścisław Bystrzanowski 18.12.2014 *.176.221.121.124

14

Tutaj masz całkiem pokaźny katalog Opengift.pl

Na stronie jest ponad 4000 przeróżnych propozycji tak więc możesz sobie zajrzeć. Poszperać. Szkoda, że nie napisałeś z jakiej branży jest Twoja firma to może udałoby się dobrać jakiś gadżet odpowiedni do profilu :)

Elsa90 03.01.2015 *.87-204-120-100.static.ip.netia.com.pl

1

Ja za to mogę polecić dostawca1.pl. Mają fajne oryginalne gadżety jak np. scyzoryki i latarki. Kiedyś coś takiego dostałam i byłam mile zaskoczona :)

bolek67 14.01.2015 *.80.50.141.38

2

Pendrive'y, torby płócienne, kalendarze, notatniki, zakładki do książek, kubki termiczne... To faktycznie zależy od branży :)

maciekkk 19.01.2015 *.user-164-126-180-43.play-internet.pl

4

Kubki są bez sensu, potem się tylko to kurzy w szafie. Lepiej coś bardziej funkcjonalnego jak własnie kalendarze zwłaszcza że na początek roku niektóre drukarnie mają zniżki. Wiem że w ViperPrint jest teraz jakaś promocja ale pewnie nie tylko. Kalendarz jak jest ładny przynajmniej ktoś sobie powiesi na ścianie. Osobiście jeszcze lubię reklamy na zapałkach ale to dlatego, że jestem palacz.

maciekkk 19.01.2015 *.user-164-126-180-43.play-internet.pl

4

I to jest bardzo dobra wiadomość. Już wystarczy nam taniego chińczyka zalewającego rynek.

siers 02.03.2015 *.bzz185.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Proponuje zebyś zobaczył na stronie Wisplast

R 07.04.2015 *.d55-3.icpnet.pl

1

Jeżeli ktoś poszukuje nietypowych gadżetów to polecam skontaktowanie się z firmami oferującymi szeroki zakres produktów i zapytanie tam o poradę. Ja zdecydowałem się parasole, kubki termiczne i pendrivy. Każda z tych rzeczy nadaje się do wykorzystania na co dzień a nie od razu do zgubienia lub wyrzucenia.

zuzia.gola 13.04.2015 *.ablv47.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Ja bym na twoim miejscu zainwstowała nie w gadżety reklamowe lecz na reklamę internetową. Dzięki takiej kampanii nasza firma będzie znana lepiej a do tego będzie miała więcej potencjlanych klientów.

Beryliana 07.05.2015 *.host-19-232.internetunion.pl

2

też myślę, że reklama interaktywna ma sens. Aczkolwiek sama kiedyś dostalam swieczki i scyzoryk z logiem firmy od jakis lakierow czy barwnikow - zawsze o nich pamietam :)

wiec moze warto sie wyroznic? Moze cos zwiazanego z rozrywka, bo ile tych dlugopisow mozna chomikowac w domu

Marcin Korek 29.05.2015 *.d55-3.icpnet.pl

2

Nie było chyba jeszcze termosów, a wydaje mi się, że to też dobry pomysł, który podsunęła mi agencja Grupa Lava, w której zamawiałem gadżety. To takie rzeczy, które się sprawdzaj i bywają przydatne, dlatego dobrze się kojarzą z firmą.

MiłoszA 01.06.2015 *.user-94-254-209-86.play-internet.pl

2

Nie w każdej branży można sobie pozwolić ale na pewno zapamiętane zostaną prezerwatywy reklamowe. Na pewno taki nietypowy i odważny gadżet zostanie zapamiętany.

PiotrM 02.06.2015 *.iqn41.internetdsl.tpnet.pl

13

Myślę, że oryginalne pendrive zawsze się sprawdzą. Do tego dodałbym magnesy i podkładki na myszkę.

Tycjan 03.06.2015 *.politkovskaja.torservers.net

33

Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie mógłbym zamówić gadżety reklamowe do mojej firmy?

Chciałbym zainwestować w tę formę promocji.

Tycjan 05.06.2015 *.185.74.84.49

33

Może wie ktoś, gdzie mogę zamówić gadżety reklamowe do mojego sklepu? Chciałbym dodawać je jako gratisy klientom i w ten sposób się trochę wypromować. Dajcie znać.

JacekL 22.07.2015 *.user-46-112-181-243.play-internet.pl

5

Ja zamawiam gadżety w Oddziale sieci Sklepreklamowy.pl maja sprawdzone modele w dobrych cenach i super jakości Przysyłają mi zawsze wizualizacje gadżetów z moim logiem i są terminowi. Od ponad roku korzystam i nigdy nie mieli żadnej wtopy.

tyrina 23.07.2015 *.z-connecto-r.static.3s.pl

14

A połączenie się z inną firmą albo odsprzedanie jej nie wchodzi w grę?

Ekasy 29.07.2015 *.hcq230.internetdsl.tpnet.pl

6

A ja polecam zakupić trochę toreb ekologicznych:) To ma wzięcie

Kleopatra 27.08.2015 *.apn-31-1-212-73.dynamic.gprs.plus.pl

1

Ja sądzę ze torba świetnie się sprawdzi z wypisem, można ją nosić kilkakrotnie i dodatowo wkłądaj do niej różne rzeczy. ok 2 tyg temu zamawiałam z paperbag.pl Do wyboru są rózne kolory i uchwyty. Wszystko jest ekologiczne i w 100% profesjonalne.

anna89 01.09.2015 *.c30-224.icpnet.pl

1

Moim zdaniem dobrą reklamą są torby z nadrukiem firmy. Dzięki temu można dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Ja również postanowiłam polepszyć swój wizerunek i zainwestowałam w takie torby. Zgłosiłam się do atemi.pl i doradzili mi w wyborze. Polecam :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.