Forum: Romet - sklep z rowerami

15.01.2015
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Witam. Interesuje mnie współpraca z Rometem, w związku z tym proszę o opinie franczyzobiorców na temat współpracy z tą firmą. Czy warto przystąpić? 

Czy sprzedaż jest typowo sezonowa czy interes kręci się cały rok?

 

19.01.2015
wypowiedzi: 10
*.ten.net.pl

Niestety nie wspólpracuję z Rometem i nie sprzedaję rowerów. Jednak od 2 lat prowadzę blog rowerowy i powiem Ci jak to wygląda jeśli chodzi o ruch w branży. Tak naprawdę zainteresowanie jest od marca/kwietnia do października/listopada. Potem jest 3-4x mniejszy.

 

11.03.2015
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

W tym roku pierwszy raz w życiu zamawiałem rower internetowo i na szczęście obyło się bez rozczarowań. Znajomy polecił mi stronę nowakolekcjarowerow.pl. Tu mają tylko nowe i zadbane rowery na gwarancji. Szybka wysyłka, serwis, akcesoria, można wszystko załatwić bezproblemowo.

13.03.2015
wypowiedź: 1
*.205.166.153

Fachowo obsługują zamówienia na stronie domenasportowa.pl. Mam stąd kupiony nowy rowerek od Kross, akurat mieli w promocji. Jeszcze tylko dokupię kask, jakieś ubrania i parę innych gadżetów i tylko czekać na dobrą pogodę ;-))

17.03.2015
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Podobają mi się rowery w sklepie na stronie flowerbike.pl. Planuję sobie stąd zamówić coś od Krossa, bo mam najlepsze doświadczenia z tą marką. Duży wybór modeli i dość przyzwoite ceny, w każdym razie nie są sztucznie pompowane.

21.08.2015
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Nie ma co kupować taniego roweru z marketu. Tylko zaufane produkty wchodzą w grę. Znane marki to gwarancja jakości, zawsze trzeba wiedzieć co się kupuje. Wszystko mają tutaj rowertour.com.

12.05.2017
wypowiedzi: 5
*.ds.pg.gda.pl

Otwardzie sklepu rowerowego to może być całkiem dobry biznes, ale wszystko zależy od tego kiedy zacznie się sezon. W Polsce nie ma jeszcze kultury, że ludzie jeżdżą przez cały rok. Może kiedyś to się zmienic.

13.02.2018
wypowiedzi: 7
*.80.166.reserved.voxility.com

Też uważam,że sklep rowerowy to jest świetna inwestycja.

_____________________

Pisanie prac licencjackich -socjologia

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.