Forum: System rezerwacji online do biura podróży

22.01.2015
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

potrzebuję jakiś niedrogi system rezerwacyjny do wdrożenia w niewielkim biurze podróży. dobrze by było, gdyby była darmowa wersja testowa. 

27.01.2015
wypowiedzi: 13
*.voxility.net

ja znam booking-please. bardzo proste w obgsłudze narzędzie i niedrogie, masze tez wersję darmową próbną więc jak nie będzie ci pasował to po prostu zrezygnujesz....

29.01.2015
wypowiedzi: 6
*.141.27.46

Chyba Bookapart świadczy taki usługi, najlepiej napisz/zadzwoń do nich i zapytaj :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.