Forum: System rezerwacji online do biura podróży - turystyka i hotele 31

lolek100 22.01.2015 *.89-66-0-188.dynamic.chello.pl

146

potrzebuję jakiś niedrogi system rezerwacyjny do wdrożenia w niewielkim biurze podróży. dobrze by było, gdyby była darmowa wersja testowa.

Adam.p 27.01.2015 *.lh25765.voxility.net

13

ja znam booking-please. bardzo proste w obgsłudze narzędzie i niedrogie, masze tez wersję darmową próbną więc jak nie będzie ci pasował to po prostu zrezygnujesz....

Hasiur 29.01.2015 *.95.141.27.46

6

Chyba Bookapart świadczy taki usługi, najlepiej napisz/zadzwoń do nich i zapytaj :)

Herlines 22.12.2017 *.aeiu62.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Bardzo dobre rozwiązanie, tak samo ktos mi podesłał polecane domy opieki w których można tak samo zrobic

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Może warto podpytać konkretnej firmy, wycenę zawsze moga zrobić, a dobrze mieć świadomość, że istnieje seris, który może pomóc w rozwiązaniu problemu. Czasami leiej za to trochę zapłacić.

BiznesForums.pl 09.01.2018 *.apn-37-7-191-167.dynamic.gprs.plus.pl

15

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu!

Herlines 10.01.2018 *.eqi67.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Mysle że to świetny pomysł, sam wiem jak zajmowałem się opieka seniora to mialem dużą styczność z takimi sprawami i wychodzi to bardzo na plus

griffin3 29.01.2018 *.static.vnpt.vn

3

Chyba Bookapart świadczy taki usługi...

json formatter

Asiula 12.02.2018 *.178.43.174.223.ipv4.supernova.orange.pl

130

A booking? Zawsze warto tam "być", a on ma swój własny system rezerwacji.

RickFlair 06.03.2018 *.public-gprs291254.centertel.pl

16

Booking com to najlepszy system rezerwacji.

Fizjoterapia

Walizters 06.03.2018 *.eri250.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Ogólnie ja lubię jak mozna online sobie zarezerwować jakieś tanie kwatery nad morzem albo gdziekolwiek indziej fajnie tak jest jak można sobie przez neta rezerwować.

lolek100 13.04.2018 *.aelr195.neoplus.adsl.tpnet.pl

146
https://vindicat.pl/faq/w-jaki-sposob-przebiega-windykacja-naleznosci-od-firm-i-osob-prywatnych/ Wiesz co, tutaj masz niestety sporo minustów tych rozwiązań, poczytaj ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.