Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm

23.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnym pomysłem jest impreza na terenie firmy. Wystarczy zaprosić jakieś atrakcje do siedziby i po sprawie. Najlepiej jest wziąć barmana, takie pokazy www.ontherocksbar.pl/oferta/pokazy-barmanskie robią wrażenie. Do tego jakiś DJ i po sprawie, impreza potoczy się już sama ;)

24.08.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może wypad  na konie co? To też fajna forma rozrywki. Zobacz sobie jak ładnie wygląda zagroda jeździecka mustang. Można urządzić tam ognisko, posiedzieć z pracownikami, do tego pojeździć koniami. Jak dla mnie mega fajna sprawa.

24.08.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od siebie mogę polecić gospodarstwozacisze.pl. Bardzo przyjemne miejsce na wypocyznek i spokojny dzień w ramach integracji. Jak to na ośrodku agroturystycznym, jest co robić, rozrywek nie brakuje. Rzadko ktoś korzysta z tego typu możliwośc to tym bardziej polecam ;)

15.09.2017
wypowiedzi: 43
*.252.11.64.internetia.net.pl

Może wyjazd w góry? U mnie sie to sprawdziło

09.10.2017
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie lepiej zostawić profesjonalistą tego typu rzeczy? Szukałem trochę w sieci i znalazłem http://eventserwis.com/ - z tego co widzę, to nie mają sobie równych na rynku. Współpracowali z wieloma, bardzo znanymi markami. Myślę, że to mówi samo za siebie. Jeżeli zależy Ci na jakości, to warto postawić na sprawdzonych ludzi, którzy znają się na rzeczy.

14.11.2017
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Polecam niesamowice nowatorskie gry i zabawy integracyjne z agencji Projekt Efektywny. Zagadka morderstwa, Sabotaż, W poszukiwaniu św. Graala, to tylko kilka pozycji, jakie robią w Polsce wielką furorę na wyjazdach integracyjnych

Ponad 10 lat doświadczenia, przeszło 1500 zorganizowanych imprez :) 

24.11.2017
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

A może oferta wyjątkowych i oryginalnych gier i zabaw team building na firmowe wyjazdy integracyjne? Realizujemy rocznie przeszło 200 projektów wyjazdowych, przy tym prawie 300 eventów tematycznych. Zapraszam do nas! Firmowe Wyjazdy integracyjne

07.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma to jak zorganizować jakieś wyjazdy integracyjne Poznań , wtedy na pewno pracownicy będą zadowoleni i ich stosunki i znajomości się poszerzą. Warto zadbać o dobre relacje pracowników. 

28.12.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre relacje w pracy to podstawa. Można zacisnąć więzi między pracownikami za pomocą gier integracyjnych. Sporo można znaleźć tutaj: https://doji-academy.com/

02.01.2018
wypowiedź: 1
*.166.rako-lan.pl

Zależy o jakiej porze roku również. Jeśli miałoby to być latem to warto znaleźć jakieś noclegi Mielno i zaprosić pracowników. ;) Takie integracyjne wyjazdy są bardzo fajne. W pracy potem widnieje lepsza atmosfera. 

04.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuje pokaz sztuczek piłkarskich które wykonuje Dawid. www.dkfreestyle.pl . Dopasowuje on muzykę odpowednią do okazji, robi różne pokazy z rekwizytami, a jeśli się chce to może też zrobić warsztaty z tych sztuczek. Już wykorzystałem jego pokaz na własnej imprezie i bardzo podobało się to pracownikom. Polecam :)

08.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo fajnie wygpada organizacja pikników firmowych warszawa na tle różnych eventów pracowniczych. Najlepiej jest dać pracownikom trochę wolnej ręki na takim evencie, niech się czują swobodnie :)

09.01.2018
wypowiedzi: 4
*.10.247.128

jeszcze jak byłem pracownikem, a nie pracodawcą, uważałem że integracje są bardzo ważne dla atmosfery w pracy, także chętnie poprzeglądam propozycje. 

09.01.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na stronie http://latwa-odpowiedz.pl/ poruszają wiele różnych tematów, wydaje mi się że odpowiedź na twoje pytanie była już opisana, poszukaj tylko. Bo artykułów jest tam cała masa i swoją drogą  wszystkie ciekawe ;)

22.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja firma od dawna już współpracuje z nimi Start4Event - firma eventowa mogę w 100 procentach polecić , organizują naprawdę świetne eventy dla pracowników, co roku mamy naprawdę dwie takie dobre integracje. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.