Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm

23.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnym pomysłem jest impreza na terenie firmy. Wystarczy zaprosić jakieś atrakcje do siedziby i po sprawie. Najlepiej jest wziąć barmana, takie pokazy www.ontherocksbar.pl/oferta/pokazy-barmanskie robią wrażenie. Do tego jakiś DJ i po sprawie, impreza potoczy się już sama ;)

24.08.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może wypad  na konie co? To też fajna forma rozrywki. Zobacz sobie jak ładnie wygląda zagroda jeździecka mustang. Można urządzić tam ognisko, posiedzieć z pracownikami, do tego pojeździć koniami. Jak dla mnie mega fajna sprawa.

24.08.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od siebie mogę polecić gospodarstwozacisze.pl. Bardzo przyjemne miejsce na wypocyznek i spokojny dzień w ramach integracji. Jak to na ośrodku agroturystycznym, jest co robić, rozrywek nie brakuje. Rzadko ktoś korzysta z tego typu możliwośc to tym bardziej polecam ;)

15.09.2017
wypowiedzi: 39
*.252.11.64.internetia.net.pl

Może wyjazd w góry? U mnie sie to sprawdziło

09.10.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie lepiej zostawić profesjonalistą tego typu rzeczy? Szukałem trochę w sieci i znalazłem http://eventserwis.com/ - z tego co widzę, to nie mają sobie równych na rynku. Współpracowali z wieloma, bardzo znanymi markami. Myślę, że to mówi samo za siebie. Jeżeli zależy Ci na jakości, to warto postawić na sprawdzonych ludzi, którzy znają się na rzeczy.

14.11.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Polecam niesamowice nowatorskie gry i zabawy integracyjne z agencji Projekt Efektywny. Zagadka morderstwa, Sabotaż, W poszukiwaniu św. Graala, to tylko kilka pozycji, jakie robią w Polsce wielką furorę na wyjazdach integracyjnych

Ponad 10 lat doświadczenia, przeszło 1500 zorganizowanych imprez :) 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.