Forum do artykułu: Jaskółki niech gadają

15.02.2015
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Hmmm.....cała rzecz polega na tym, że łatwiej iść przez życie /także te biznesowe/ z partnerem u boku, który nie kalkuluje wszystkiego materialnie dla samego siebie....Przyjaźń w biznesie???? Istnieje jedynie wtedy, gdy cele realizowane sa bez rywalizacji....a dla wspólnego dobra.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.