Forum: Czy warto zatrudniać własnego prawnika

30.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiście że warto, mi już od lat pomaga adwokat wągrowiec . Taka osoba zawsze się przyda i pomoże z każdymi problemami prawnymi.  Jeśli masz firmę to często do czynienia będziesz miał z prawem gospodarczym i handlowym, więc warto mieć osobę pod ręką, która zawsze wytłumaczy wszystkie niejasności  i pomoże. 

19.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Również sądzę że warto mieć swojego prawnika. Jeśli prowadzi się firmę to wg mnie jest to obowiązek. Lepiej dmuchać na zimne i mieć zaufaną osobę niż potem mieć problemy. Mi np pomagają ludzie z http://www.opalinski.eu/obsluga-prawna-firm. Jeszce nigdy się nie zdarzyło żeby nie dali rady ze sprawą którą im zleciłem. :)

10.08.2017
wypowiedzi: 44
*.181.117.18

Dla mnie to oczywiste, że warto mieć zawsze pod ręką jakąś pomoc prawną, szczególnie gdy prowadzi się firmę. Przecież na codzień styka się z tyloma rzeczami jak zatrudnienie pracownika, zamówienia czy sam kontakt z klientem. Do każdej z tej rzeczy potrzebna jest pomoc prawna. No bo jak dostawca nawali i nie będzie się chciał do tego przyznać, albo klient o coś nas oskarży. Warto mieć jakiegoś sprawdzonego parawnika. Ja mam swojego,m a jest to Pan Andrzej od http://adwokat-markowicz.pl/ . Mogę z czystym sumieniem go każdemu polecić.

11.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja myślę, że to napewno nie zaszkodzi. Zawsze lepiej mieć go pod reką.

17.08.2017
wypowiedzi: 46
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie koniecznie trzeba prawnika zatrudniać ale na pewno trzeba mieć umowę z kancelarią. Prawo jest wszechobecne w każdym biznesie więc warto taką obsługę prawną posiadać. Prawo nakłada na nas też ochronę danych osobowych dlatego jeśli dane osobowe przetwarzamy to warto zadbać o bezpieczeństwo, tu mogą pomóc http://zadbajobezpieczenstwo.pl/ licho nie śpi więc warto być bezpiecznym na każdym kroku. 

18.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na moje warto zatrudniać jak firma dobrze prosperuje albo będzie generowała wiekszy zysk jak będzie jeszcze ktoś wystarczy zrobić szkolenie bhp :  http://bsdf.pl/ potem ogarnąć papiery i mamy pracownika. 

18.08.2017
wypowiedzi: 41
*.zabrze.vectranet.pl

Oczywiście, że warto. Ze swojej strony gorąco polecam Ci jego usługi: http://www.adwokat-figiel.pl/ To prawdziwy profesjonalista, który bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę. Jego pomoc jest w wielu sytuacjach nieoceniona

21.08.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.gprs.plus.pl

Takie coś opłaci się w dużej firmie.

24.08.2017
wypowiedzi: 36
*.net.hawetelekom.pl

Każda firma, większa lub mniejsza powinna nawiązać stałą współpracę z prawnikiem lub adwokatem.  W Warszawie dużą popularnością cieszy się kancelaria prawa pracy Tomasza Gizińskiego , adwokat jest specjalistą w tej dziedzinie i potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy

26.09.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Jak najbardziej warto! Dlaczego? Odnośnie plusów to na pewno oszczędność czasu dla przedsiębiorcy i z założenia lepsza obsługa spraw firmy, a obydwie te kwestie są zdecydowanym zyskiem przedsiębiorcy. Sam korzystam z tego typu usług i jeśli ktoś szukałby rzetelnego prawnika to polecam Tego adwokata z Katowic http://bohosiewicz-adwokaci.pl

 

28.09.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Jeśli ma to być duża firma, bo rozumiem, że ciągle się rozwijacie i bedziecie potrzebować rady prawnika parę razy w tygodniu, to myślę, że jego zatrudnienie, jest dobrym pomysłem - zawsze to bezpieczeństwo :)

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Wydaje mi się, że warto jest mieć własnego dobrego prawinka, który zawsze Ci pomoże. Ci wszyscy z urzędów, nie będą aż tak pomocni. A taki prawnik w firmie nie tylko musi doradzać, ale w przypadku jakiegoś procesu będzie dobrze zapoznany z sprawą.

29.11.2017
wypowiedzi: 168
*.play-internet.pl

Moje zdanie jest takie, że lepiej wynająć kancelarię zewnętrzną niż zatrudniać prawnika. Tutaj https://grzybkowskiguzek.pl/kancelaria-prawnicza-oferta macie namiar na prawników, którzy obsługują firmy i nie da się ukryć, żę robią to naprawdę bardzo profesjonalnie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.