Forum: Czy warto zatrudniać własnego prawnika

30.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiście że warto, mi już od lat pomaga adwokat wągrowiec . Taka osoba zawsze się przyda i pomoże z każdymi problemami prawnymi.  Jeśli masz firmę to często do czynienia będziesz miał z prawem gospodarczym i handlowym, więc warto mieć osobę pod ręką, która zawsze wytłumaczy wszystkie niejasności  i pomoże. 

19.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Również sądzę że warto mieć swojego prawnika. Jeśli prowadzi się firmę to wg mnie jest to obowiązek. Lepiej dmuchać na zimne i mieć zaufaną osobę niż potem mieć problemy. Mi np pomagają ludzie z http://www.opalinski.eu/obsluga-prawna-firm. Jeszce nigdy się nie zdarzyło żeby nie dali rady ze sprawą którą im zleciłem. :)

10.08.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Dla mnie to oczywiste, że warto mieć zawsze pod ręką jakąś pomoc prawną, szczególnie gdy prowadzi się firmę. Przecież na codzień styka się z tyloma rzeczami jak zatrudnienie pracownika, zamówienia czy sam kontakt z klientem. Do każdej z tej rzeczy potrzebna jest pomoc prawna. No bo jak dostawca nawali i nie będzie się chciał do tego przyznać, albo klient o coś nas oskarży. Warto mieć jakiegoś sprawdzonego parawnika. Ja mam swojego,m a jest to Pan Andrzej od http://adwokat-markowicz.pl/ . Mogę z czystym sumieniem go każdemu polecić.

11.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja myślę, że to napewno nie zaszkodzi. Zawsze lepiej mieć go pod reką.

17.08.2017
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie koniecznie trzeba prawnika zatrudniać ale na pewno trzeba mieć umowę z kancelarią. Prawo jest wszechobecne w każdym biznesie więc warto taką obsługę prawną posiadać. Prawo nakłada na nas też ochronę danych osobowych dlatego jeśli dane osobowe przetwarzamy to warto zadbać o bezpieczeństwo, tu mogą pomóc http://zadbajobezpieczenstwo.pl/ licho nie śpi więc warto być bezpiecznym na każdym kroku. 

18.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na moje warto zatrudniać jak firma dobrze prosperuje albo będzie generowała wiekszy zysk jak będzie jeszcze ktoś wystarczy zrobić szkolenie bhp :  http://bsdf.pl/ potem ogarnąć papiery i mamy pracownika. 

18.08.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Oczywiście, że warto. Ze swojej strony gorąco polecam Ci jego usługi: http://www.adwokat-figiel.pl/ To prawdziwy profesjonalista, który bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę. Jego pomoc jest w wielu sytuacjach nieoceniona

21.08.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Takie coś opłaci się w dużej firmie.

24.08.2017
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Każda firma, większa lub mniejsza powinna nawiązać stałą współpracę z prawnikiem lub adwokatem.  W Warszawie dużą popularnością cieszy się kancelaria prawa pracy Tomasza Gizińskiego , adwokat jest specjalistą w tej dziedzinie i potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy

26.09.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Jak najbardziej warto! Dlaczego? Odnośnie plusów to na pewno oszczędność czasu dla przedsiębiorcy i z założenia lepsza obsługa spraw firmy, a obydwie te kwestie są zdecydowanym zyskiem przedsiębiorcy. Sam korzystam z tego typu usług i jeśli ktoś szukałby rzetelnego prawnika to polecam Tego adwokata z Katowic http://bohosiewicz-adwokaci.pl

 

28.09.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Jeśli ma to być duża firma, bo rozumiem, że ciągle się rozwijacie i bedziecie potrzebować rady prawnika parę razy w tygodniu, to myślę, że jego zatrudnienie, jest dobrym pomysłem - zawsze to bezpieczeństwo :)

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Wydaje mi się, że warto jest mieć własnego dobrego prawinka, który zawsze Ci pomoże. Ci wszyscy z urzędów, nie będą aż tak pomocni. A taki prawnik w firmie nie tylko musi doradzać, ale w przypadku jakiegoś procesu będzie dobrze zapoznany z sprawą.

29.11.2017
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Moje zdanie jest takie, że lepiej wynająć kancelarię zewnętrzną niż zatrudniać prawnika. Tutaj https://grzybkowskiguzek.pl/kancelaria-prawnicza-oferta macie namiar na prawników, którzy obsługują firmy i nie da się ukryć, żę robią to naprawdę bardzo profesjonalnie.

18.12.2017
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

My od roku korzystamy z kancelarii prawnej Libera i Wspólnicy http://kancelarialibera.pl/specjalizacje/obsluga-przedsiebiorstw/ i chwalimy sobie jakość usług. Ja mam o nich jak najlepszą opinię, zdecydowanie się sprawdzili. Działają bardzo skutecznie, profesjonalnie,  sprawy są zawsze dopięte na ostatni guzik. Współpraca idzie dobrze, w miłej atmosferze.

22.12.2017
wypowiedzi: 17
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mniejszych firm oczywiście lepszym rozwiązaniem niż zatrudnienie nowego pracownika będzie, np. biuro rachunkowe Gliwice http://ksiegowy.gliwice.pl/ Nie tracimy niepotrzebnie czasu i pieniędzy. ;)

24.12.2017
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Jeśli poszukujecie kancelarii, która to specjalizuje się w prawie farmaceutycznym, to na pewno warto sonie tutaj zerknąć http://zboralska-kancelaria.pl/index.php/obsluga-podmiotow-gospodarczych/ . Propozycję mają naprawdę bardzo ciekawą i znają się na tym, co robią.

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja wolałem jednak zlecić tej kancelarii: kancelaria-walterowicz.pl. Oczywiście jeśli dużo spraw jest do rozpatrzenia warto pomyśleć o kimś na etacie, ale jeśli nie? :) czy nie wystarczy outsourcing? Dam pod przemyślenie.

16.01.2018
wypowiedzi: 92
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamiętaj tylko, aby dokładnie sprawdzić od kogo tę franczyzę bierzesz. Sądzę, że w tego typu sprawach dość łatwo wpaść w jakieś finansowe tarapaty, jeśli trafi się na nie do końca uczciwych ludzi. Jeśli kiedykolwiek zdarzy się taka sytuacja warto się dowiedzieć jak to ugryźć: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-odzyskac-pozyczone-pieniadze/ Polecam ten link do samokształcenia.

16.01.2018
wypowiedzi: 92
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale pytanie podstawowe: czy masz ku temu powody? Jeśli prowadzisz niewielką działalność to myślę, że w zupełności wystarcza kancelaria księgowa, która będzie dbała o Twoje prawidłowe rachunki. Jeśli pojawią się jakieś sprawy finansowe, wiele można wywiedzieć się z internetu: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-odzyskac-pieniadze-od-firmy/

17.01.2018
wypowiedzi: 6
*.228.233.86

To wszystko zależy, jeśli uważasz, że masz dla niego tyle pracy, żeby płacić mu za etat, to czemu nie? Na pewno jest to wygodne rozwiązanie. Myślę jednak, że więcej firm korzysta z abonamentu na obsłgę w kancelariach zewnętrznych. Sam też tak działam w kwestiach prawnych, współpracuję z http://koschel-kancelaria.pl/ i nigdy nie miałem powodów do narzekania. Wszystko w terminie, bez czekania, pełen profesjonalizm i wychodzi taniej ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.